Ktoś wpadkę zaliczyć musiał. Pech chciał, że padło na Kasprzyk. Sukienka pękła na szwie. I to w TAKIM miejscu!

Ewa Kasprzyk podobno długo wahała się z podjęciem decyzji o udziale w '"Tańcu z Gwiazdami", a na konferencji ramówkowej Polsatu Nina Terentiew zdradziła, że nie pamięta już nawet, ile razy zapraszała ją do udziału w tanecznym show. W końcu uległa. I kto by pomyślał, że to jej przyjdzie z hukiem (i dźwiękiem dartej tkaniny) zainaugurować nowy sezon programu.
Sukienka Ewy Kasprzyk nie wytrzymała Ktoś musiał zaliczyć wpadkę... Nie ma show bez choćby jednego "potknięcia". Niestety inauguracyjną wpadkę trzeciego sezonu polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła Ewa Kasprzyk. I to w zasadzie niejedną... Wszystkiemu winna była sukienka. Kreacja w niektórych miejscach była zbyt ciasna i skończyło się to pęknięciem tkaniny na szwie pod pachą. Widownia i widzowie przed telewizorami ujrzeli stanik aktorki. Na szczęście Kasprzyk zachowała zimną krew i nie przejęła się wpadką. Tak trzymać!

Nie ma porządnego show bez jakiegoś "potknięcia". Niestety inauguracyjną wpadkę trzeciego sezonu polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła Ewa Kasprzyk. I to w zasadzie niejedną... Wszystkiemu była winna sukienka. Miejscami kreacja była przyciasna, w innych partiach zaś zbyt luźna. A skończyło się to pęknięciem tkaniny na szwie pod pachą i "wyjściem" spod sukni beżowego stanika.

 

<< WPADKA KASPRZYK >>

 

Nie żeby pani Ewa specjalnie przejmowała się takimi rzeczami... I zresztą, bardzo dobrze!

 

aga