Wszyscy skupili się na nowych włosach Jareda Leto i nikt nie zwrócił uwagi na to, co działo się "piętro niżej". Ale wpadka!

Nowa fryzura Jareda Leda nie pozwoliła odwrócić wzroku od głowy artysty, a szkoda, bo kilkanaście centymetrów niżej wydarzyła się spora wpadka.
Modowa wpadka Jareda Leto Gwiazdor ubierał się w pośpiechu? Pojawienie się Jareda Leto na Fashion Week w Paryżu pewnie przeszłoby bez echa, gdyby nie jego ekstremalna metamorfoza. Artysta nową krótką fryzurę przefarbował na jasny blond (tak! dokładnie ten sam odcień ma teraz Kim Kardashian) i ogolił brodę. Laureat Oscara tak wszystkich zaszokował, że nikt nie zwrócił uwagi na to, co zadziało się kilkanaście centymetrów poniżej szyi. Gdy Leto wchodził na pokaz Balmain, poły marynarki rozchyliły się i wyraźnie widać było dyndającą metkę. Przynajmniej wszystko zgadza się ze zwyczajem - na pokazie warto mieć bowiem mieć na sobie coś z najnowszej kolekcji danego projektanta. Można się przynajmniej teraz pocieszyć, że nie tylko polskie gwiazdy chodzą w pożyczonych ubraniach. To zdarza się gwiazdom coraz częściej. Ale TAKIEJ wpadki z metką na polskich salonach jeszcze nie było!

Pojawienie się Jareda Leto na Fashion Week w Paryżu pewnie przeszłoby bez echa, gdyby nie jego ekstremalna metamorfoza. Artysta nową krótką fryzurę przefarbował na jasny blond (tak! dokładnie ten sam odcień ma teraz Kim Kardashian) i ogolił brodę. Laureat Oscara tak wszystkich zaszokował, że nikt nie zwrócił uwagi na to, co zadziało się kilkanaście centymetrów poniżej szyi.

Jared Leto Francois Mori / AP (AP Photo/Francois Mori)

Gdy Leto wchodził na pokaz Balmain, poły marynarki rozchyliły się i wyraźnie widać było dyndającą metkę. Przynajmniej wszystko zgadza się ze zwyczajem - na pokazie warto mieć bowiem mieć na sobie coś z najnowszej kolekcji danego projektanta.

Metka Jareda Leto Francois Mori (AP Photo/Francois Mori)

Można się przynajmniej teraz pocieszyć, że nie tylko polskie gwiazdy chodzą w pożyczonych ubraniach.

 

karo

POLUB NAS