Blondynka w reklamach wygląda apetycznie. Ale odgrywająca jej rolę Barbara Kurdej-Szatan odwrotnie. Naprawdę musi zatrudnić stylistkę

Blondynka z reklam Play jest figlarna i seksowna. Ale Barbara Kurdej-Szatan nie ma w rzeczywistości z nią nic wspólnego. A szkoda! Zalicza wpadkę za wpadką, a jej ostatnia kreacja to prawdziwa "perełka".

Szczupła, śliczna, sympatyczna i... bardzo źle ubrana. Tak w skrócie można opisać Barbarę Kurdej-Szatan. Każde jej wyjście na salony kończy się stylizacyjną klapą, ale tym razem naprawdę brak nam słów. Aktorka założyła na Galę Szlachetnej Paczki luźną beżową tunikę, wzorzyste ażurowe rajstopy i lakierowane botki przed kostkę. Gdzieś pod warstwami materiału w nieciekawym, ponurym kolorze kompletnie zaginęła jej sylwetka. Buty skróciły nogi, a rajstopy sprawiły, że wyglądały na o wiele bardziej masywne niż w rzeczywistości.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Basiu, prosimy, zatrudnij stylistkę!

aga

Więcej o:
Komentarze (3)
Blondynka w reklamach wygląda apetycznie. Ale odgrywająca jej rolę Barbara Kurdej-Szatan odwrotnie. Naprawdę musi zatrudnić stylistkę
Zaloguj się
 • robert lisowski

  Oceniono 17 razy 13

  Zmieńcie fotografa. Na Gali byłam i Baśkę widziałam na żywo. Jest bardzo sympatyczna, seksowna, figlarna i swoją aurą przyciąga rzesze ludzi. Sukienka wyglądała czarująco. Dlaczego nikt nie napisze, ile każda taka osoba wnosi sobą do projektu. Dlaczego nikt nie wspomni o tym , że wraz z mężem, ich zespołem i męża zespołem jako nieliczni bawili gości na Gali. Co niektórzy poproszeni o występ zaśpiewali takie kwoty, że ludzie ze stołków pospadali. Oni podjęli się wystąpienia nieodpłatnie a do tego świetnie się bawili. A Wy tylko widzicie szmatki, szmatki i buciki, jakby to było najważniejsze. Sądzę, że ciuch ma się podobać osobie, która ją nosi. A Baśka wyglądała czarująco. A Wy jeżeli potraficie przyjść na Galę Szlachetnej Paczki tylko po to, aby kogoś wyłącznie przerysować to znajdźcie sobie inną okoliczność a u nas się nie pojawiajcie. W naszym projekcie mamy wyższe cele niż głupota. Choć z drugiej strony hejt jest darmową reklamą, która działa na naszą korzyść dużo bardziej niż ktokolwiek by się spodziewał :)

 • koja

  Oceniono 39 razy 13

  Gorzej niż źle.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 2

  Lampa z abażurem:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX