Gwyneth nigdy nie wyglądała aż tak źle! Szczególnie, gdy podniosła ręce... I wcale nie chodzi o plamy

Róż to kolor stworzony dla Paltrow. Wygląda pięknie w niemal każdym jego odcieniu, ale tym razem zdecydowanie nie zaprezentowała się dobrze. Niestety w czymś TAKIM nikomu by się to nie udało.

Gwyneth Paltrow ma figurę modelki, urodę dziewczyny z Kalifornii, a przy okazji przyjaźni się z projektantami. Więc dlaczego zdecydowała się na coś takiego?!

W jej przypadku to rzadka sytuacja, ale w show Jimmy'ego Fallona Paltrow popełniła modowe faux pas - zawyrokował Daily Mail. - Kombinezon w odcieniu nude to jej najgorsza stylizacja!

Najgorsze nastąpiło jednak, gdy aktorka podniosła ręce do góry. Kombinezon wbił jej się wtedy w... Z grzeczności nie powiemy. Zobaczcie to sami.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Warto dodać, że cały występ Gwyneth w show Fallona był bardzo udany. W kabaretowym stylu zaśpiewała m.in. "Anacondę" Nicki Minaj. No i fajnie. Ale to wciąż nie odwraca uwagi od modowej masakry, której byliśmy świadkami. Camel toe, mokre plamy pod pachami, dziwna falbana, zagniecenia i forma, w której dobrze nie wyglądałby po prostu nikt.

Dlaczego?!

Ale na koniec skupmy się na tym, co jej wyszło:

jus