Tak, wiemy, że widzieliście już nagą pupę Kim. Ale tamto zrobiła specjalnie. A co się dzieje, gdy odsłania ją przez przypadek?

Ogromna pupa Kim Kardashan na wolności i bez wiedzy celebrytki. Spodnie nie były w stanie poradzić sobie z zadaniem i kiedy Kim usiadła, oczom wszystkich zainteresowanych ukazało się TO.

Nie jesteśmy ani trochę zdziwieni. To się musiało zdarzyć wcześniej czy później. Raczej jednak wcześniej, bo rosnąca jak na drożdżach pupa Kim Kardashian stawia, okrywającej ją garderobie, coraz większe wymagania. Spodnie, które miała wtedy celebrytka, tym wymaganiom nie sprostały. Światło dzienne ujrzała jej naga pupa.

 

<< NAGA PUPA KIM KARDASHIAN >>

To "historyczne" wydarzenie miało miejsce w środę na lotnisku w Los Angeles. Kim Kardashian i Kanye West zrezygnowali z obsługi VIP i przeszli standardową odprawę.

Kim była najwidoczniej nieświadoma wpadki z garderobą, a chwilę później szła przez terminal, wspierając się na ramieniu swojego mężczyzny - opisuje sytuację portal Eonline.com.

Zwrócił ktoś uwagę na gustowną torebkę na pierwszym planie czy wszyscy patrzą na pupę?

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Tak, wiemy, że widzieliście już nagą pupę Kim. Ale tamto zrobiła specjalnie. A co się dzieje, gdy odsłania ją przez przypadek?
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 99 razy 95

  Mniej się chyba mówi o współczesnych noblistach bądź laureatach prestiżowych nagród niż o jej dupie. Świecie - dokąd zmierzasz ?

 • smith81

  Oceniono 19 razy 13

  silikon się w opakowaniu nie mieści....

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 3

  Dvpsko dvpskiem, ale nie straszcie ludzi tym Kanem.

 • rdx

  Oceniono 9 razy -3

  Zdrowa pupa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX