Cekiny, suknie, ozdoby... Gwiazdy się postarały. "Odstawała" tylko Markowska. Nie uwierzycie, w co się ubrała

Patrycja Markowska wystąpiła podczas wrocławskiego Sylwestra z Dwójką. Wiemy, że ma piękne nogi i zgrabną figurę, ale wygląda na to, że chce, byśmy o tym zapomnieli. Bo jak inaczej wytłumaczyć ten strój?
Wzorzysta Markowska Cekiny, suknie, ozdoby... Gwiazdy się postarały. Patrycja Markowska wystąpiła podczas wrocławskiego Sylwestra z Dwójką. Jednak jej żakiet i spodnie w "zeberkowy" wzór przypominały satynową piżamę. Patrycja Markowska wystąpiła podczas wrocławskiego Sylwestra z Dwójką. Wiemy, że ma piękne nogi i zgrabną figurę, ale wygląda na to, że chce, byśmy o tym zapomnieli. Bo jak inaczej wytłumaczyć ten strój? Piosenkarka miała na sobie zielone futerko, które podkreślało jej rockowy charakter. I gdyby została w nim do końca występu byłoby chyba lepiej, bo to, co miała pod nim zupełnie nie przypadło nam do gustu. Żakiet i spodnie w "zeberkowy" wzór przypominały satynową piżamę. Seksapilu nie dodawał nawet koronkowy biustonosz wystający spod spodu - wyglądał raczej jak koszulka do spania. Problem w tym, że Patrycja Markowska nie występowała na "piżama party", ale na scenie, gdzie konkurencja tego wieczoru była ostra. Niestety, jej stylizacja raczej nie powalczy o miano najlepszego stroju.

Piosenkarka miała na sobie zielone futerko, które podkreślało jej rockowy charakter. I gdyby została w nim do końca występu byłoby chyba lepiej, bo to, co miała pod nim zupełnie nie przypadło nam do gustu.

Żakiet i spodnie w "zeberkowy" wzór przypominały satynową piżamę. Seksapilu nie dodawał nawet koronkowy biustonosz wystający spod spodu - wyglądał raczej jak koszulka do spania.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Problem w tym, że Patrycja Markowska nie występowała na "piżama party", ale na scenie, gdzie konkurencja tego wieczoru była ostra. Niestety, jej stylizacja raczej nie powalczy o miano najlepszego stroju.

jus