Zły makijaż to najgorszy wróg kobiety. Plastikowa lalka, a może drag queen? Nie, to Patricia Kazadi

Czasem wydaje nam się, że zły makijaż jest gorszy niż jego brak. Sylwestrowego make-upu Patricii Kazadi jej makijażystka raczej nie powinna dodawać do swojego portfolio.
Wpadka Patricii Kazadi Zły makijaż to najgorszy wróg kobiety. Plastikowa lalka, a może drag queen? Zły makijaż jest gorszy niż jego brak. Sylwestrowego makijażu Patricii Kazadi jej stylistka raczej nie powinna dodawać do swojego portfolio. Czasem wydaje nam się, że zły makijaż jest gorszy niż jego brak. Sylwestrowego makijażu Patricii Kazadi jej stylistka raczej nie powinna dodawać do swojego portfolio. Patrząc na strój (kostium?) Kazadi, mamy wrażenie, że inspiracją dla niej mogły być elfy z "Władcy Pierścieni". Ale one raczej nie zdecydowałyby się na taki makijaż. Pomijając lekko dziwny kolor włosów, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, prowadząca sylwestrowy wieczór postawiła na fioletową szminkę i bardzo wyrazisty makijaż oczu. Sztuczne rzęsy sięgające aż do brwi wyglądały karykaturalnie. Nie przekonuje nas też tandetny diamencik na czole. W Sylwestra można pozwolić sobie na więcej, ale nawet przesada ma swoje granice. W końcu różnica między wystrzałowym makijażem, a wyglądem rodem z klubu dla drag queen bywa czasem płynna. Patricia, prosimy, nie idź tą drogą!

Patrząc na strój (kostium?) Kazadi, mamy wrażenie, że inspiracją dla niej mogły być elfy z "Władcy Pierścieni". Ale one raczej nie zdecydowałyby się na taki makijaż. Pomijając lekko dziwny kolor włosów, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, prowadząca sylwestrowy wieczór postawiła na fioletową szminkę i bardzo wyrazisty make-up oczu. Sztuczne rzęsy sięgające aż do brwi wyglądały karykaturalnie. Nie przekonuje nas też tandetny diamencik na czole.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

W Sylwestra można pozwolić sobie na więcej, ale nawet przesada ma swoje granice. W końcu różnica między wystrzałowym makijażem, a wyglądem rodem z klubu dla drag queen bywa czasem płynna. Patricia, prosimy, nie idź tą drogą!

jus


Materiały partnera

Nakrycie głowy - MEDICINE Nakrycie głowy - MEDICINE Zobacz >
Biżuteria - Mango Biżuteria - Mango Zobacz >
Spódnica - ANSWEAR Spódnica - ANSWEAR Zobacz >