Ma do dyspozycji najlepszych stylistów i chyba powinna zacząć ich słuchać. Tym razem Michelle Obama wcale nie wyglądała jak pierwsza dama

Pierwsza dama nie musi wyglądać jak chodząca okładka "Vogue'a", ale reprezentowanie państwa to nie przelewki. Michelle Obama zapomniała chyba przebrać się przed wyjściem z domu...

Bycie żoną prezydenta USA to poważna rola. Trzeba, a w każdym razie wypada, wyglądać elegancko i dostojnie. Jednak, kiedy Michelle Obama pojawiła się u boku męża podczas wizyty, którą składał żołnierzom z Afganistanu, nie wyglądała wcale jak pierwsza dama. Kwiecista sukienka przypominała fartuch, a Michelle Obama prezentowała się trochę tak, jakby przed chwilą wyszła z kuchni.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wizyta odbywała się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, kiedy większość z nas nawet w domu zakłada najlepsze ubrania. Na usprawiedliwienie z kolei można dodać to, że wizyta odbywała się w bazie w Kaneohe Bay na Hawajach, w trakcie wakacji pary prezydenckiej. Na szczęście Barack Obama ubrał się odpowiednio. A Wy co sądzicie o stylizacji Michelle Obamy?

jus

Jak Ci się podoba sukienka Michelle Obamy?
Więcej o:
Komentarze (7)
Ma do dyspozycji najlepszych stylistów i chyba powinna zacząć ich słuchać. Tym razem Michelle Obama wcale nie wyglądała jak pierwsza dama
Zaloguj się
 • white_lake

  Oceniono 17 razy 7

  on też przecież ubrany na luzie, koszula w kratkę to nie jest strój oficjalny,
  kiecka Michelle faktycznie trochę dziwna, niekorzystny fason, w ogóle wygląda jak nie ona, ale jeśli jej się podoba...

 • braddock

  Oceniono 11 razy 5

  Hahaha, służąca z "BIAŁEGO" Domu.

 • golass

  Oceniono 5 razy 1

  ona jest taka ladna kobieta... ubrala sie jak sluzka w Tarze.

 • beyond1

  Oceniono 9 razy -1

  Photoshop sluzy nie tylko do upiekszania. Do oszpecania tez. Zwlaszcza, kiedy jest na uslugach prasy republikanskiej , ktora zionie nienawiscia do Obamy i nie moze zniesc faktu, ze czarny zostal prezydentem USA.
  To jeden z przykladow.
  Kiecka rzeczywiscie nie jest piekna ale sama Michelle jest bardzo szczupla i wysoka, a tu zrobili z niej przysadzistego kulfona, zwlaszcza na zdjeciu drugim.

 • TS TS

  Oceniono 8 razy -2

  przebywaja na hawajach i jej stroj jest w tym jest w tym stylu

 • alice5

  Oceniono 4 razy -4

  no i gdzie moj komentarz?

 • wizjinerka

  Oceniono 37 razy -5

  "Ma do dyspozycji najlepszych stylistów i chyba powinna zacząć ich słuchać."
  Żona przede wszystkim powinna się słuchać męża :) Jeżeli sukienka została zaakceptowana przez małżonka, to znaczy, że wszystko jest OK. Ja bym się nie czepiała. A tak na marginesie, dużą zaletą Pani Michelle jest to, że mając do dyspozycji sporo kasy, nie robi z siebie białej sztucznej lalki. Naturalna piękna kobieta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX