Paris nie jest przykładem klasy, ale takiej wpadki chyba jeszcze nie zaliczyła. Na nic się zdało zasłanianie torebką...

Celebrytka pokazywała się już bez bielizny, przesadzała z alkoholem, zapominała o obecności paparazzi... Myślicie, że wyczerpała repertuar wpadek? Nie. Przyszedł czas na kolejną.
Kolejna wpadka Paris Na nic się zdało zasłanianie torebką... Paris nie jest przykładem klasy, ale takiej wpadki chyba jeszcze nie zaliczyła. Z tyłu jej sukienki pojawiła się plama. Celebrytka pokazywała się już bez bielizny, przesadzała z alkoholem, zapominała o obecności paparazzi... Myślicie, że wyczerpała repertuar wpadek? Nie. Przyszedł czas na kolejną. To miał być dla Paris Hilton kolejny wieczór w Londynie. W ciągu dnia promowała swoją autorską linię kosmetyków dla psów, a po pracy postanowiła odpocząć. Oczywiście każdy jej krok śledzą paparazzi - ich uwadze nie umknął pewien szczegół... Kiedy celebrytka wychodziła z jednej z londyńskich restauracji, z tyłu jej sukienki pojawiła się plama. Nie wiemy czy Hilton usiadła na czymś mokrym czy też przytrafiło się jej coś bardziej przykrego, ale na pewno nie wyglądało to dobrze. Nie przejmuj się Paris - przytrafiły Ci się już chyba wszystkie możliwe wpadki. Kolejne nie powinny już nikogo zaskakiwać.

To miał być dla Paris Hilton kolejny wieczór w Londynie. W ciągu dnia promowała swoją autorską linię kosmetyków dla psów, a po pracy postanowiła odpocząć. Oczywiście każdy jej krok śledzą paparazzi - ich uwadze nie umknął pewien szczegół...

Kiedy celebrytka wychodziła z jednej z londyńskich restauracji, z tyłu jej sukienki pojawiła się plama. Nie wiemy czy Hilton usiadła na czymś mokrym czy też przytrafiło się jej coś bardziej przykrego, ale na pewno nie wyglądało to dobrze.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nie przejmuj się Paris - przytrafiły Ci się już chyba wszystkie możliwe wpadki. Kolejne nie powinny już nikogo zaskakiwać.

jus

Więcej o:
Komentarze (10)
Paris nie jest przykładem klasy, ale takiej wpadki chyba jeszcze nie zaliczyła. Na nic się zdało zasłanianie torebką...
Zaloguj się
 • Emili W

  Oceniono 40 razy 38

  Też coś. Nigdy nie mieliście plamy na ubraniu, l nie ważne z przodu , czy z tyłu??? Naprawdę temat do sensacji...

 • fanizymiko

  Oceniono 31 razy 21

  Botox wycieka??

 • dominika9027

  Oceniono 20 razy 16

  ile jest tych nowojorskich restauracji w Londynie??

 • baba_jaga

  Oceniono 18 razy 10

  kij z Paris zwróćcie uwagę na minę kolesia z tyłu :p

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 9

  No tak, to wyglada na klasycznego baka z kleksem

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 8

  "Paris nie jest przykładem klasy..."
  Jakiej?? Szkolnej, robotniczej, wyższej, gry?

  Niektóre tytuły naprawdę pukają w dno od spodu.

 • nietuskaczka

  Oceniono 11 razy 7

  Paris Hilton posiada 100 milionow dolarow, ktore zarobila dzieki swojej wlasnej kreatywnosci i przedsiebiorczosci. "Redaktorki" z klasa, specjalizujace sie w pokazywaniu cudzych cyckow, majtek, plam, itp., itd., moga jej skoczyc.

 • pietka20

  Oceniono 3 razy 3

  Po tej wiadomości nic nie będzie takie same, moje życie legło w gruzach...............

 • emeryt21

  Oceniono 2 razy 2

  Durne.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX