To jej najgorsza stylizacja EVER. Internauci bez litości: Tragicznie. Jak ekshibicjonista, który obnaża się w ciemnych zaułkach

Rihanna przez wielu uważana jest za ikonę mody. Piosenkarka ma odważny styl, który często doceniany jest przez krytyków. Za swoje eksperymenty została doceniona kilkoma statuetkami. Ale czy rzeczywiście jej się należały?
To jej najgorsza stylizacja? "Jak ekshibicjonista, który obnaża się w ciemnych zaułkach". Rihanna ma odważny styl, ale czasami posuwa się za daleko. Na rozdaniu British Fashion Awards pojawiła się w obszernej marynarce i... chyba w niczym więcej. Rihanna przez wielu uważana jest za ikonę mody. Piosenkarka ma odważny styl, który często doceniany jest przez krytyków. Za swoje eksperymenty została doceniona kilkoma statuetkami. Ale czy rzeczywiście jej się należały? Riri pojawiała się już na imprezach prawie nago, "przebierała się" za prostytutkę, nosiła męskie bokserki zamiast spodni. Tym razem znów zaskoczyła. Chyba nie na plus. Do obszernej marynarki projektu Stelli McCartney założyła... No właśnie. NIC. No chyba, że liczą się rajstopy. A na te też warto zwrócić uwagę, bo gwiazda dobrała do nich odkryte sandały. Widać nie tylko polskie celebrytki zaliczają takie wpadki. I te zielone paznokcie... Na rozdaniu British Fashion Awards pojawiła się cała plejada świetnie ubierających się gwiazd (m.in. Emma Watson, Victoria Beckham czy sama Anna Wintour). Wśród nich oczywiście również Rihanna, której styl doceniają krytycy, ale "normalnym" ludziom nie bardzo jednak się podoba. Internauci ostro skrytykowali jej nowe zdjęcia, które na swoim profilu na Facebooku pokazała im Maffashion.

Riri pojawiała się już na imprezach prawie nago, "przebierała się" za prostytutkę, nosiła męskie bokserki zamiast spodni. Tym razem znów zaskoczyła. Tylko chyba nie na plus. Do obszernej marynarki projektu Stelli McCartney założyła... No właśnie. NIC. No chyba, że liczą się rajstopy. A na te też warto zwrócić uwagę, bo gwiazda dobrała do nich odkryte sandały. Widać nie tylko polskie celebrytki zaliczają takie wpadki. I te zielone paznokcie...

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Na wczorajszym rozdaniu British Fashion Awards pojawiła się cała plejada świetnie ubierających się gwiazd (m.in. Emma Watson, Victoria Beckham czy sama Anna Wintour). Wśród nich oczywiście również Rihanna, której styl doceniają krytycy, ale "normalnym" ludziom nie bardzo jednak się podoba. Internauci ostro skrytykowali jej nowe zdjęcia, które na swoim profilu na Facebooku pokazała im Maffashion.

RihannaFacebook.com

A co wy myślicie o tej stylizacji? Zagłosujcie w sondzie!

aga

Ostatnia kreacja Rihanny jest...
Więcej o: