18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Rzadko kto ma TAKIEGO pecha. Piękność z "Wilka z Wall Street" zaliczyła podwójną wpadkę. Najpierw odsłoniła jeden sutek, a potem...

Takie sytuacje zdarzają się tylko największym pechowcom. Dlaczego? Ponieważ owszem, nieraz zdarzyło się już, że gwieździe z głębokiego dekoltu "wypadł" sutek, ale żeby aż dwa?
Wpadka Margot Robbie Piękność z "Wilka z Wall Street" zaliczyła podwójną wpadkę. Piękna aktorka Margot Robbie z filmu "Wilk z Wall Street" nie zapanowała nad głębokim dekoltem. Jej sukienka pokazała więcej, niż miała. Takie sytuacje zdarzają się tylko największym pechowcom. Dlaczego? Ponieważ owszem, nieraz zdarzyło się już, że gwieździe z głębokiego dekoltu "wypadł" sutek, ale żeby aż dwa? Na ściance wszystko poszło perfekcyjnie. Margot Robbie wyglądała pięknie, sukienka układała się bardzo dobrze i idealnie przylegała do ciała. Dekolt przyciągał uwagę, ale nie odsłaniał tego, czego nie powinien. Gorzej było niestety chwilę później. Aktorka wychodząc z imprezy trafiła na kiepską pogodę. Zaczął padać deszcz, musiała wysoko podnieść suknię, by jej nie zamoczyć i pobrudzić. Całe szczęście ktoś trzymał nad nią parasol. Margot szybko chciała uciec do samochodu i właśnie wtedy przydarzyła się jej pierwsza wpadka. Spiesząc się, nie zapanowała nad głębokim dekoltem i odsłoniła lewy sutek. A to nie koniec przykrych wydarzeń. Gdy już wygodnie rozsiadła się w ciepłym aucie, sukienka znów odchyliła się na piersiach zbyt mocno. Tym razem oczom paparazzi ukazał się prawy sutek aktorki.

Na ściance wszystko poszło perfekcyjnie. Margot wyglądała pięknie, sukienka układała się bardzo dobrze i idealnie przylegała do ciała. Dekolt przyciągał uwagę, ale nie odsłaniał tego, czego nie powinien. Gorzej było niestety chwilę później.

Margot RobbieLandmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

Aktorka wychodząc z imprezy trafiła na kiepską pogodę. Zaczął padać deszcz, musiała wysoko podnieść suknię, by jej nie zamoczyć i pobrudzić. Całe szczęście ktoś trzymał nad nią parasol. Margot szybko chciała uciec do samochodu i właśnie wtedy przydarzyła się jej pierwsza wpadka. Spiesząc się, nie zapanowała nad głębokim dekoltem, który odsłonił jej lewy sutek.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

A to nie koniec przykrych wydarzeń. Gdy już wygodnie rozsiadła się w ciepłym aucie, sukienka znów odchyliła się na piersiach zbyt mocno. Tym razem oczom paparazzi ukazał się prawy sutek aktorki.

aga