Może to jej urok, a może... Photoshop? W tej reklamie Kim zupełnie nie przypomina siebie. Internauci byli bezlitośni

Kim i jej siostry nie należą do wielbicielek naturalnego piękna. Ale operacje plastyczne i tona makijażu to dla nich za mało. Postanowiły wykorzystać umiejętności grafików. A że umiar nie jest ich mocną stroną, efekt jest... Sami zobaczcie!
Kim znów przesadziła z Photoshopem Celebrytka w reklamie zupełnie nie przypomina siebie Kim, Kourtney i Khloe Kardashian zaprojektowały "zimową" kolekcję dla marki Lipsy London. Znajdziecie w niej to, co zwykle nosi się podczas mrozów - krótkie spódniczki, body, wydekoltowane kreacje i sandałki na szpilce. Co ciekawe, talent Kardashianek nie wzbudza tylu kontrowersji, co reklama z ich udziałem. Jak wiadomo, słynne siostry mają dość bujne kształty, jednak na zdjęciu promującym kolekcję celebrytki zostały maksymalnie wyszczuplone i "wygładzone". Fani bezlitośnie wyśmiali zdjęcie, które Kim Kardashian pokazała na Facebooku. Kocham wszystkie Kardashianki, ale wolałbym, żeby zdjęcie nie było tak poprawione. Ich nogi wyglądają jak przeklejone od lalek Barbie! Czy ktoś zauważył, jak ostry jest łokieć Kourtney? Czy możemy zobaczyć zdjęcie "przed"? Epicka wpadka! - pisali internauci. Podoba się Wam kampania Kardashianek?

Kim, Kourtney i Khloe zaprojektowały "zimową" kolekcję dla marki Lipsy London. Znajdziecie w niej to, co zwykle nosi się podczas mrozów - krótkie spódniczki, body, wydekoltowane kreacje i sandałki na szpilce.

Jednak talent Kardashianek jako projektantek nie wzbudza tylu kontrowersji, co reklama z ich udziałem. Na co dzień panie mają dość okrągłe kształty, za to na zdjęciu promującym kolekcję są nie tylko maksymalnie wyszczuplone, ale też tak "wygładzone", że przypominają lalki Barbie.

Kourtney, Khloe i Kim KardashianFacebook.com/ Kim Kardashian

Fani wyśmiali zdjęcie, które Kim Kardashian pokazała na Facebooku:

Kim KardashianFacebook.com/Kim Kardashian

Dzięki Photoshop
Kocham wszystkie Kardashianki, ale wolałbym, żeby zdjęcie nie było tak poprawione. Ich nogi wyglądają jak sztuczne!
Ta dziewczyna nie wygląda jak Kourtney!
Za dużo Photoshopu! Ich nogi wyglądają jak przeklejone od lalek Barbie!
Czy ktoś zauważył, jak ostry jest łokieć Kourtney? Czy możemy zobaczyć zdjęcie "przed"? Epicka wpadka! - pisali internauci.

Podoba się Wam kampania Kardashianek?

jus