Wiemy, że gwiazdom czasami się zdarzają takie wpadki. Ale Jessice Albie?!

Ach te szczegóły!
Jessica Alba zaliczyła wpadkę Po niej się tego nie spodziewaliśmy! Fotoreporterzy spotkali Jessikę Albę przed hotelem w Nowym Jorku. Gdy do niego wchodziła, można było podziwiać jej szczupłą talię oraz... żakiet z metką. Całkiem niedawno jedna z polskich sław zapomniała oderwać metkę od żakietu. Tym razem taką samą wpadkę zaliczyła gwiazda, po której się tego nie spodziewaliśmy. Fotoreporterzy spotkali Jessikę Albę przed hotelem w Nowym Jorku. Gdy do niego wchodziła, można było podziwiać jej szczupłą talię, odsłoniętą przez kusą bluzkę. Gdy jednak pojawiła się na ulicy ponownie, można było "podziwiać" co innego. Aktorka włożyła żakiet, który nadal miał metkę... Gwiazdy często wypożyczają ubrania na jedno wyjście i nie odrywają metek, aby móc je potem ponownie zwrócić do sklepu. Jeśli chodzi jednak o tak wielką hollywoodzką sławę, która może pozwolić sobie na kupno całej firmy odzieżowej, to taka możliwość brzmi dość abstrakcyjnie (dodajmy, że Alba ma firmę internetową wartą miliard dolarów). Być może więc zawiniło roztargnienie i po prostu Alba lub jej stylistka o tym zapomniały. Czy tak samo było też w tym przypadku? Pozostawiamy to indywidualnej ocenie.

Całkiem niedawno jedna z polskich sław zapomniała oderwać metkę od żakietu. Tym razem taką samą wpadkę zaliczyła gwiazda, po której się tego nie spodziewaliśmy.

Fotoreporterzy spotkali Jessikę Albę przed hotelem w Nowym Jorku. Gdy do niego wchodziła, można było podziwiać jej szczupłą talię, odsłoniętą przez kusą bluzkę. Gdy jednak pojawiła się na ulicy ponownie, można było "podziwiać" co innego. Aktorka włożyła żakiet, który nadal miał metkę...


<< ZOBACZ ZDJĘCIA JESSIKI ALBY >>

Gwiazdy często wypożyczają ubrania na jedno wyjście i nie odrywają metek, aby móc je potem ponownie zwrócić do sklepu. Jeśli chodzi jednak o tak wielką hollywoodzką sławę, która może pozwolić sobie na kupno całej firmy odzieżowej, to taka możliwość brzmi dość abstrakcyjnie (dodajmy, że Alba ma firmę internetową wartą miliard dolarów). Być może więc zawiniło roztargnienie i po prostu Alba lub jej stylistka o tym zapomniały. Czy tak samo było też w tym przypadku? Pozostawiamy to indywidualnej ocenie.

karo