Wendzikowska tak skupiła się na ukrywaniu brzucha, że zapomniała o piersiach. Brak stanika i błysk fleszy zawsze kończą się tym samym

Dziennikarka przyszła na pokaz mody bez stanika.
Wendzikowska zapomniała stanika Dziennikarka przyszła na pokaz mody bez stanika Długa do ziemi czarna luźna sukienka Anny Wendzikowskiej jest idealna dla kobiety w ciąży? Tak, pod warunkiem, że założy pod nią stanik. Na pierwszy rzut oka długa do ziemi czarna luźna sukienka Anny Wendzikowskiej wydawała się idealna dla kobiety w ciąży. Zapewne tak by było, gdyby tylko dziennikarka pokusiła się o założenie stanika lub chociaż zaklejenie sutków specjalnymi nakładkami. Tak się jednak nie stało, a błysk fleszy i cienki materiał kreacji zrobiły swoje. Trudno uwierzyć, że doświadczona dziennikarka nie zdawała sobie sprawy z efektu, jaki może to wywołać. Czyżby przyszła mama za bardzo skupiła się na odciąganiu uwagi od brzucha? Na poniedziałkowym pokazie Natalii Jaroszewskiej nieustannie starała się zasłaniać go torebką. Nie rozumiemy jednak, po co nadal tak stara się ukryć swój stan? Na piątkowej konferencji prasowej nowego programu "Stylowe rewolucje Goka" zdradziła przecież słynnemu styliście, że wkrótce zostanie mamą. Kiedy Gok Wan powiedział jej, że wygląda niesamowicie, wyjaśniła, że to dlatego, że jest ciąży. Podobną wpadkę stylizacyjną zaliczyła niedawno Ewa Chodakowska, która do studia "DD TVN" również przyszła bez stanika.

Przyszła mama wyglądałaby pięknie, ale niestety zaliczyła spektakularną wpadkę. Gdyby tylko założyła stanik...

Na pierwszy rzut oka długa do ziemi czarna luźna sukienka Anny Wendzikowskiej wydawała się idealna dla kobiety w ciąży. Zapewne tak by było, gdyby tylko dziennikarka pokusiła się o założenie stanika lub chociaż zaklejenie sutków specjalnymi nakładkami. Tak się jednak nie stało, a błysk fleszy i cienki materiał kreacji zrobiły swoje. Trudno uwierzyć, że doświadczona dziennikarka nie zdawała sobie sprawy z efektu, jaki może wywołać brak biustonosza.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Czyżby przyszła mama za bardzo skupiła się na odciąganiu uwagi od brzucha? Na poniedziałkowym pokazie Natalii Jaroszewskiej nieustannie starała się zasłaniać go torebką. Nie rozumiemy jednak, po co nadal tak stara się ukryć swój stan? Na piątkowej konferencji prasowej nowego programu "Stylowe rewolucje Goka" zdradziła przecież słynnemu styliście, że wkrótce zostanie mamą. Kiedy Gok Wan powiedział jej, że wygląda niesamowicie, wyjaśniła, że to dlatego, że jest ciąży. "I'm pregnant" - powiedziała. Zobaczcie zresztą sami.

Podobną wpadkę stylizacyjną zaliczyła niedawno Ewa Chodakowska, która do studia "DD TVN" również przyszła bez stanika.

Vic