Sadowska chciała wyglądać jak Jolie, ale Angelina pokazała tylko nogę. Marysia o WIELE WIĘCEJ

Aż przykro patrzeć...
Sadowska chciała być jak Jolie Angelina pokazała tylko nogę. Marysia o WIELE WIĘCEJ... Inspirowanie się zagranicznymi gwiazdami nie zawsze wychodzi naszym celebrytom na dobre. O tym, że Angelina Jolie jest niedoścignionym ideałem, boleśnie przekonać się mogła Marysia Sadowska. Piosenkarka pojawiła się na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Zapewne chciała wyglądać idealnie i postawiła na hollywoodzki glamour. Długa czarna suknia przełamana była białymi mankietami i metalicznymi szpilkami. Podobnie jak Angelina Jolie w swojej słynnej już oscarowej kreacji, gwiazda także wyeksponowała nogę. I tu pojawił się problem - Sadowska tak wysoko podnosiła poły sukni, że odsłoniła bieliznę. Piosenkarka ewidentnie ma problem z bielizną na wielkich wyjściach. W czerwcu na jednej z imprez pękła jej spódnica i wtedy także oczom wszystkich ukazały się jej majtki.

Inspirowanie się zagranicznymi gwiazdami nie zawsze wychodzi naszym celebrytom na dobre. O tym, że Angelina Jolie jest niedoścignionym ideałem właśnie boleśnie przekonać się mogła Marysia Sadowska.

Piosenkarka pojawiła się w sobotę na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Marysia Sadowska była bowiem w składzie międzynarodowego jury, które wyłoniło tegorocznych laureatów plebiscytu. Zrozumiałym jest, że chciała wyglądać idealnie. Postawiła na hollywoodzki glamour w nieco bardziej sportowej wersji. Długa czarna suknia przełamana była białymi mankietami i metalicznymi szpilkami. Podobnie jak Angelina Jolie w swojej słynnej już oscarowej kreacji, gwiazda także wyeksponowała nogę. I tu pojawił się problem - Sadowska tak wysoko podnosiła poły sukni, że odsłoniła całą bieliznę.

<< TO SIĘ NAZYWA WPADKA >>

Pomijając samą wpadkę i pokazanie bielizny, najgorsze były chyba jednak okoliczności w jakich do niej doszło. W końcu była to najważniejsza w Polsce impreza poświęcona rodzimej kinematografii. Uczestniczyli w niej najlepsi polscy aktorzy, reżyserzy oraz ludzie związani z branżą. W świetle tego wpadka nabiera jeszcze większych rozmiarów.

Piosenkarka ewidentnie ma problem z bielizną na wielkich wyjściach. W czerwcu na jednej z imprez pękła jej spódnica i wtedy także oczom wszystkich ukazały się jej majtki.

aga

Więcej o:
Komentarze (21)
Sadowska chciała wyglądać jak Jolie, ale Angelina pokazała tylko nogę. Marysia o WIELE WIĘCEJ
Zaloguj się
 • te_cafe

  Oceniono 61 razy 55

  Marysia, przede wszystkim ma - okropną sukienkę. To coś nie nadaje się nawet do chodzenia po domu !

 • baba_jaga

  Oceniono 66 razy 48

  ona po prostu lubi pokazywać majty

 • majapola

  Oceniono 25 razy 19

  p M niema lustra w domu? ??? ?

 • olalola

  Oceniono 31 razy 17

  " Sadowska chciała wyglądać jak Jolie, ale Angelina pokazała "TYLKO" nogę.
  Marysia o WIELE WIĘCEJ "

  Nie prościej napisać , że pokazała dwie NOGI ?.
  A już myślałam , że jakaś prawdziwa sensacja.A tu takie ROZCZAROWANIE ! :p

 • oli07k

  Oceniono 46 razy 8

  Bez przesady nie macie o czym pisać !!!!! Jak Jolie ? Po prostu wyglądała tak jak chciała, a wpadka każdemu może się zdarzyć :D

 • mmmucha

  Oceniono 9 razy 7

  Może jest utalentowana ale gustu nie ma. Ta sukienka to porażka i ta fryzura. Pani Marysiu stylista potrzebny : )

 • zlakobieta

  Oceniono 8 razy 6

  Nogi ma fajne, ale dekolt bez stanika wypada słabo, bo biust wisi do pasa, a talii niestety brak. Czy Marysia przypadkiem nie jest przy nadziei?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX