Michał Żebrowski i jego piękna żona wyglądaliby idealnie, gdyby nie ten mały szczegół

A miało być tak pięknie...

Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra zazwyczaj prezentują się elegancko i z klasą. Tak byłoby i tym razem, gdyby nie drobna modowa wpadka żony aktora na tegorocznym Balu Fundacji TVN.

Bal Nocy Letniej TVN to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń tej jesieni. Impreza przyciągnęła tłum największych gwiazd polskiego show-biznesu, m.in. Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana, seksowną Kingę Rusin i olśniewającą Małgorzatę Sochę. W Arkadach Kubickiego zjawili się także Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MICHAŁA I ALEKSANDRY ŻEBROWSKICH >>

Państwo Żebrowscy postawili na czerń. Michał Żebrowski miał na sobie elegancki garnitur, a Aleksandra Żebrowska długą sukienkę bez rękawów. Kreacja żony aktora była bardzo odważna. Nie tylko odsłaniała nogi, ale także ukazywała głęboki dekolt i... stanik pani Aleksandry, którego zapewne nie chciała aż tak eksponować.

al

Więcej o:
Komentarze (18)
Michał Żebrowski i jego piękna żona wyglądaliby idealnie, gdyby nie ten mały szczegół
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 204 razy 184

  Ten artykuł dowodzi prawdy starego powiedzenia, że "uroda jest kwestią gustu". Jak dla mnie ta kobieta jest jeszcze brzydsza niż Anja Rubik. Mając już i tak potwornie długą twarz, wydłużyła ją jeszcze bardziej fryzurą, a i makijaż też niezbyt dodaje jej urody. Przynajmniej figurę ma świetną.

 • baba_jaga

  Oceniono 159 razy 123

  ona jest piękna? chyba od tyłu w nocy

 • spindoctor

  Oceniono 73 razy 71

  A nie wystarczyło napisać : "Michał Żebrowski i jego żona wyglądaliby idealnie, gdyby nie ten mały szczegół " ?

 • agora7

  Oceniono 81 razy 65

  Jest chyba piekna....inaczej.

 • iberia3

  Oceniono 63 razy 53

  Piękna żona?Chyba chcecie, żeby było jak u Goebbelsa "Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą". Ale nic z tego, mamy oczy!

 • goscniedzielny

  Oceniono 49 razy 39

  No tak. Przez żonę Żebrowski nie wygląda już idealnie. Może niech się jej pozbędzie? Odwiedzam gazetę dla takich kwiatków. Lepsze od kawy z rana.

 • ryrzyrysz

  Oceniono 37 razy 33

  pier...licie hipolicie. jest to stanik który można właśnie pokazać, może on być widoczny bo jest częścia ubioru tego rodzaju.

 • browaryr

  Oceniono 45 razy 33

  piekna zona...i tej wersji sie trzymajmy...?

 • hobbot

  Oceniono 24 razy 18

  stanik o.k., uroda do korekty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX