Anna Mucha jaśnieje na imprezie. Chyba nawet nieco za bardzo...

Anna Mucha i jej niefortunny makijaż.
Anna Mucha jaśnieje na imprezie Aktorka zaprezentowała się w niefortunnym makijażu Anna Mucha pokazała się w niefortunnym makijażu. Okolice pod oczami były zbyt jasne w stosunku do reszty. Efekt "białej maski" potęgowały podkreślone oczy. Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, które, gdy wchodzą na imprezę, skupiają na sobie całą uwagę. Tym razem przyglądano jej się uważnie nie tylko ze względu na odsłonięte zgrabne nogi. Anna Mucha wzięła udział w szkoleniu z pierwszej pomocy zorganizowanym w warszawskiej klubokawiarni Stacja Mercedes. Bardzo krótkie szorty nie pozwalały co prawda na zbyt długo odwrócić wzroku od jej pięknych opalonych nóg, jeśli jednak oczy powędrowały już ku górze i zatrzymały się na twarzy gwiazdy, trzeba było przecierać je ze zdziwienia. Powód? Niefortunny makijaż: środek twarzy i okolice pod oczami były zbyt jasne w stosunku do reszty. Efekt "białej maski" potęgowały wyraźnie podkreślone oczy. Być może to skutek źle rozłożonego podkładu, a może Mucha zbyt długo opalała się w okularach przeciwsłonecznych. Wszelkie makijażowe niedociągnięcia tuszował szeroki uśmiech aktorki. Na plus warto zaliczyć też zabawna stylizację: musze okulary i muszą koszulkę.

Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, które, gdy wchodzą na imprezę, skupiają na sobie całą uwagę. Dlatego nawet najmniejsza wpadka zostaje zauważona.

Anna Mucha wzięła udział w szkoleniu z pierwszej pomocy zorganizowanym w warszawskiej klubokawiarni Stacja Mercedes. Bardzo krótkie szorty nie pozwalały co prawda na zbyt długo odwrócić wzroku od jej pięknych opalonych nóg, jeśli jednak oczy powędrowały już ku górze i zatrzymały się na twarzy gwiazdy, można było dostrzec małą wpadkę - niefortunny makijaż.

Środek twarzy, szczególnie okolice pod oczami, był zbyt jasny w stosunku do reszty. Efekt "białej maski" potęgowały wyraźnie podkreślone oczy. Być może to skutek źle rozłożonego podkładu, a może Mucha za długo opalała się w okularach przeciwsłonecznych.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY MUCHY >>

Wszelkie makijażowe niedociągnięcia tuszował szeroki uśmiech aktorki. Na plus warto zaliczyć też zabawna stylizację: musze okulary i muszą koszulkę.

 

karo

Więcej o:
Komentarze (17)
Anna Mucha jaśnieje na imprezie. Chyba nawet nieco za bardzo...
Zaloguj się
 • Oceniono 44 razy 10

  Popukajcie się trochę w te puste redakcyjne makówki, zanim coś napiszecie.
  Kupcie sobie odzież kompresyjną na WyprawyNaRowerze.pl, może jak Wam się poprawi krążenie to zmądrzejecie.

 • tralalumpek

  Oceniono 14 razy 6

  moja asocjacja zwiazana z nazwiskiem Anna Mucha: krotkie spodenki
  ta kobieta ma taka konstrukcje jak ma i lansowanie sie w szortach niec nie zmieni,nog nie wydluzy , proporcji nie zmieni ale jej sie wydaje inaczej
  wiesniacki styl ma i tak pewnie pozostanie

 • komentarzyca

  Oceniono 2 razy 2

  'gwiazdka' tasiemca

 • hiro11

  Oceniono 6 razy 2

  i dobrze, że pokazuje nogi. lato jest, 30 stopni, to co ma się w kożuch ubierać? i ekstra ta koszulka, ale to pewnie sobie na zamówienie zrobiła

 • beyond1

  Oceniono 43 razy 1

  Piekna kobieta o swiezej urodzie i usmiechu dziecka. Sliczna i zgrabna.
  Gdyby miala szczescie urodzic sie w innym kraju i wszyscy rozplywaliby sie w zachwytach a tak,"ee, Polka =nasza, nic takiego"...
  A moze wiecej pozytywnego myslenia zamiast doszukiwac sie urojonych wpadek?
  Czy to boli?

 • edek.tel

  0

  Piękna, zadbana kobieta!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX