Selena Gomez nie ma szczęścia do spodni. Kiedyś założyła TAKIE, a teraz...

Gwiazda zaliczyła dwie wpadki związane ze spodniami.
Selena Gomez nie ma szczęścia do spodni Gwiazda zaliczyła dwie wpadki związane ze spodniami. Zdarza się, że Selena Gomez ma pecha co do wyboru odpowiedniej garderoby. Gwiazda zaliczyła dwie wpadki związane ze spodniami Zdarza się, że Selena Gomez ma pecha co do wyboru odpowiedniej garderoby. Myśleliśmy, że taka wpadka nie może się powtórzyć, a jednak. W kwietniu paparazzo przyłapał Selenę Gomez na spacerze ze znajomymi, kiedy to włożyła zdecydowanie zbyt opięte na pupie spodnie. Nie minęło dużo czasu, a piękna piosenkarka zaliczyła kolejną stylistyczną wpadkę ze spodniami w roli głównej. Tym razem miała na sobie jeansy z wysokim stanem. Były tak obcisłe, że ułożyły się w klasyczny już "camel toe". Czyżby gwiazda zapomniała, jaki nosi rozmiar spodni? A może nie może pogodzić się z tym, że powinna kupować nieco większy? Tak czy siak, stylista byłby mile widziany. Nawet najzgrabniejsza pupa nie wygląda dobrze w takich spodniach.

Zdarza się, że Selena Gomez ma pecha co do wyboru odpowiedniej garderoby. Myśleliśmy, że taka wpadka nie może się powtórzyć, a jednak.

W kwietniu paparazzo przyłapał Selenę Gomez na spacerze ze znajomymi, kiedy to założyła zdecydowanie zbyt opięte na pupie spodnie. Nie minęło dużo czasu, a piękna piosenkarka zaliczyła kolejną stylistyczną wpadkę ze spodniami w roli głównej. Tym razem miała na sobie jeansy z wysokim stanem. Były tak obcisłe, że ułożyły się w klasyczny już "camel toe". Czyżby gwiazda zapomniała, jaki nosi rozmiar spodni? A może nie może pogodzić się z tym, że powinna kupować nieco większy? Tak czy siak, stylista byłby mile widziany.

<< ZOBACZCIE GOMEZ W ZBYT OPIĘTYCH SPODNIACH >>

A tak wyglądała poprzednia wpadka gwiazdy.

Vic