Sadowska wyglądałaby świetnie, ale jej przyciasna spódnica PĘKŁA! Wszyscy zobaczyli jej majtki i pupę. A to i tak nie była jedyna wpadka

Co za pech!
Sadowskiej pękła przyciasna spódnica! To się nazywa spektakularna wpadka Maria Sadowska pojawiła się na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła. Jej spódnica była tak ciasna, że w pewnym momencie pękła! Wszyscy mogli obejrzeć majtki i pupę Maria Sadowska pojawiła się w środę na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Na imprezę wpadło ponad 60 gwiazd, ale nie trudno było wśród nich wypatrzyć jurorkę "The Voice of Poland". Jej rzucającą się w oczy stylizację naprawdę ciężko było przeoczyć. Połyskujący oversizowy sweter i biało-czarna spódnica świetnie pasowały nie tylko do siebie, ale i do szalonego charakteru piosenkarki. Niestety, coś poszło nie tak... Spódnica była tak ciasna, że w pewnym momencie pękła! Rozpruł się tylny szew i wszyscy mogli dokładnie obejrzeć cieliste majtki i pupę Sadowskiej. Tym samym gwiazda podzieliła los Julii Kamińskiej, która podobną wpadkę zaliczyła na początku roku. Żeby tego było mało, Sadowska miała też problem z makijażem. Brzoskwiniową pomadką pomalowała jak się okazuje nie tylko usta, ale i zęby. Nieszczęścia chodzą w końcu parami!

To się nazywa spektakularna wpadka!

Maria Sadowska pojawiła się w środę na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Na imprezę wpadło ponad 60 gwiazd, ale nie trudno było wśród nich wypatrzyć jurorkę "The Voice of Poland". Jej rzucającą się w oczy stylizację naprawdę ciężko było przeoczyć. Połyskujący oversizowy sweter i biało-czarna spódnica świetnie pasowały nie tylko do siebie, ale i do szalonego charakteru piosenkarki. Niestety, coś poszło nie tak...

<< WPADKA MARII SADOWSKIEJ >>

Spódnica była tak ciasna, że w pewnym momencie pękła! Rozpruł się tylny szew i wszyscy mogli dokładnie obejrzeć cieliste majtki i pupę Sadowskiej. Tym samym gwiazda podzieliła los Julii Kamińskiej, która podobną wpadkę zaliczyła na początku roku.

Żeby tego było mało, Sadowska miała też problem z makijażem. Brzoskwiniową pomadką pomalowała jak się okazuje nie tylko usta, ale i zęby. Nieszczęścia chodzą w końcu parami!

aga