Kate Rozz na salonach. To nie był udany powrót. Pokazała majtki, ale to nie była jedyna wpadka

Kate Rozz pokazała majtki i pierś.
Modowa wpadka Kate Rozz Aktorka pokazała majtki i pierś Kate Rozz po długiej nieobecności w Polsce znów pojawiła się na salonach. Od razu zaliczyła wpadkę. Pokazała majtki oraz kawałek piersi. Kate Rozz po długiej nieobecności w Polsce znów pojawiła się na salonach. Od razu zaliczyła wpadkę. Pokazała majtki oraz kawałek piersi. Kate Rozz dawniej mogliśmy na salonach oglądać częściej. Gdy była związana z Piotrem Adamczykiem, była w Polsce stałym gościem. Obecnie aktorka większość czasu spędza we Francji. Tym bardziej zaskoczyło nas, że pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Izabeli Łapińskiej w warszawskich Łazienkach. Nie był to jednak udany powrót. Rozz miała "mocne" wejście. Mimo że suknia sięgała kostek, odsłoniła o wiele więcej, niż celebrytka by sobie tego życzyła. Gdy siedziała na krześle, pokazała bowiem majtki. To jednak nie wszystko. Efektowna góra kreacji uszyta była z prześwitującej siatki i kawałków szarego materiału. Prześwitujące fragmenty pokazały natomiast, że Rozz nie założyła stanika.

Kate Rozz po długiej nieobecności w Polsce znów pojawiła się na salonach. Od razu zaliczyła wpadkę. Pokazała majtki oraz kawałek piersi.

Kate Rozz dawniej mogliśmy na salonach oglądać częściej. Gdy była związana z Piotrem Adamczykiem, była w Polsce stałym gościem. Obecnie aktorka większość czasu spędza we Francji. Tym bardziej zaskoczyło nas, że pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Izabeli Łapińskiej w warszawskich Łazienkach. Nie był to jednak udany powrót.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KATE ROZZ >>

Rozz miała "mocne" wejście. Mimo że suknia sięgała kostek, odsłoniła o wiele więcej, niż celebrytka by sobie tego życzyła. Gdy siedziała na krześle, pokazała bowiem majtki. To jednak nie wszystko. Efektowna góra kreacji uszyta była z prześwitującej siatki i kawałków szarego materiału. Prześwitujące fragmenty pokazały natomiast, że Rozz nie założyła stanika, a sutki zakleiła przezroczystym plastrem.

karo