Filip Chajzer spotyka na imprezie Pietrasińską. "Dzień dobry, panie Zygmuncie!". Potem było tylko gorzej

Monika Pietrasińska dała popis wiedzy.
Filip Chajzer spotyka na imprezie Pietrasińską Monika Pietrasińska dała popis wiedzy. Monika Pietrasińska dała popis wiedzy na gali rozdania nagród Plejada Top Ten. Na jakim kontynencie leży Cannes? W Europie? To zbyt oczywista odpowiedź, przynajmniej dla Moniki Pietrasińskiej. Filip Chajzer zrobił reportaż z gali rozdania nagród Plejada Top Ten. Na imprezie pełno gości, tych znanych, znanych trochę mniej, znanych tylko nielicznym i w ogóle nieznanych. Do których zalicza się Monika Pietrasińska, która również była obecna? Pozostawimy to Waszej ocenie. Podobnie jak jej wypowiedź, która padła w trakcie rozmowy z Filipem Chajzerem. - Och, dzień dobry panie Zygmuncie - przywitała się z Filipem Chajzerem Pietrasinska - Filipie, Zygmunt to mój stary - poprawił ją Filip Chajzer. - Ja wiem - śmiała się nerwowo. - O k*rwa. Po tej wpadce wydawało nam się, że rozmowa przebiegnie już bez problemów. Cóż, byliśmy w błędzie. Chajzer wypytywał fotomodelkę, Playmate 2010, gwiazdę serialu "Miłość na bogato" i stałą bywalczynię imprezowych ścianek, jak teraz się pozuje. - Ostatnio usłyszałam, że mam się uśmiechać. Nie wydymać ust, bo to już jest passé. Teraz trzeba być naturalnym, uśmiechniętym. Bierzemy przykład z Cannes. Wiesz, tam sobie rzuciłam okiem, co się robi, co jest proste, świeże - wiesz ze Stanów, A M E R Y K A!

Na jakim kontynencie leży Cannes? W Europie? To zbyt oczywista odpowiedź, przynajmniej dla Moniki Pietrasińskiej.

Filip Chajzer zrobił reportaż z gali rozdania nagród Plejada Top Ten. Na imprezie pełno gości, tych znanych, znanych trochę mniej, znanych tylko nielicznym i w ogóle nieznanych. Do których zalicza się Monika Pietrasińska, która również była obecna? Pozostawimy to Waszej ocenie. Podobnie jak jej wypowiedź, która padła w trakcie rozmowy z Filipem Chajzerem (Całość tutaj).

Och, dzień dobry panie Zygmuncie - przywitała się z Filipem Chajzerem Pietrasinska
Filipie, Zygmunt to mój stary - poprawił ją Filip Chajzer.
Ja wiem - śmiała się nerwowo. - O k*rwa.

Monika Pietrasińska, pietrasińska WBF

Po tej wpadce wydawało nam się, że rozmowa przebiegnie już bez problemów. Cóż, byliśmy w błędzie. Chajzer wypytywał fotomodelkę, Playmate 2010, gwiazdę serialu "Miłość na bogato" i stałą bywalczynię imprezowych ścianek, jak teraz się pozuje.

Ostatnio usłyszałam, że mam się uśmiechać. Nie wydymać ust, bo to już jest passé. Teraz trzeba być naturalnym, uśmiechniętym. Bierzemy przykład z Cannes. Wiesz, tam sobie rzuciłam okiem, co się robi, co jest proste, świeże - wiesz ze Stanów,  A M E R Y K A!

Kurtyna proszę. Najlepiej milczenia.

karo

Więcej o: