Wpadka Hanny Lis na antenie. Pożegnała się z widzami... kamera to zarejestrowała!

Wpadka Hanny Lis na antenie Pożegnała się z widzami słowami innej dziennikarki "To był program 'Kropka nad i'. Do widzenia" - powiedziała Hanna Lis po swoim programie "Po przecinku". Media huczą od żartów na ten temat. "To był program 'Kropka nad i'. Do widzenia" - powiedziała Hanna Lis. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że "Kropkę nad i" prowadzi Monika Olejnik w TVN24, a Lis prowadziła właśnie "Po przecinku" w TVP Info. Chwilę trwało, zanim dziennikarka zorientowała się, że palnęła gafę. Jej reakcja... bezcenna. Lis wykonała bowiem gest zwany potocznie "facepalmem". Media huczą od żartów na ten temat.

"To był program 'Kropka nad i'. Do widzenia" - powiedziała Hanna Lis. Nie wiecie, o co chodzi? "Kropkę nad i" prowadzi Monika Olejnik w TVN24, a Lis prowadziła właśnie "Po przecinku" w TVP Info.

Wpadki zdarzają się nawet profesjonalistom. Hanna Lis, prowadząc we wtorek program "Po przecinku" w TVP Info, pożegnała się z widzami następującymi słowami:

To był program "Kropka nad i". Do widzenia.

Pożegnanie było w pełni profesjonalne, tylko dotyczyło nie tego programu, co trzeba. Ten bowiem prowadzi Monika Olejnik! Chwilę trwało, zanim dziennikarka zorientowała się, że palnęła gafę. Jej reakcja... bezcenna. Lis wykonała bowiem gest zwany potocznie "facepalm". Sami zobaczcie!

Hanna Lis Screen z Youtube.com

Zobacz też:

alex

Więcej o: