Ewa Farna bardzo się starała, ale TO nie uszło uwadze fotografa

Fotograf odsłonił tajemnicę Ewy Farny Ewa Farna bardzo się starała, ale TO nie uszło uwagi fotografa Ewa Farna wstając od stolika jurorskiego w "X Factorze" z gracją przytrzymywała krótką spódniczkę. Starcia ze wszędobylskim fotografem nie mogła jednak wygrać. Ewa Farna wstając od stolika jurorskiego w programie "X Factor" z gracją przytrzymywała krótką spódniczkę. Starcia ze wszędobylskim fotografem nie mogła jednak wygrać. W "X Factor" rozpoczęły się odcinki na żywo. Uczestnicy, którzy przeszli wcześniejszą ostrą selekcję w domach jurorskich, stają teraz na scenie na przeciwko stolika jurorskiego i pełnej widowni. Wśród jurorów świetną, choć może nieco infantylną kreacją wyróżniała się Ewa Farna. Jurorka, paradująca już w nowej fryzurze, miała na sobie "sportową" wersję smokingu i krótką, dziewczęcą spódniczkę. To właśnie ta spódniczka była przyczyną małej wpadki. Ewa Farna bardzo się starała i nawet przytrzymywała spódniczkę dłońmi, ale kiedy wstawała od stolika, wszędobylski fotograf dopatrzył się na nogach pięknej jurorki delikatnego cellulitu.

Ewa Farna, wstając od stolika jurorskiego w programie "X Factor", z gracją przytrzymywała krótką spódniczkę. Starcia ze wszędobylskim fotografem nie mogła jednak wygrać.

W "X Factor" rozpoczęły się odcinki na żywo. Uczestnicy, którzy przeszli wcześniejszą ostrą selekcję w domach jurorskich, stają teraz na scenie naprzeciwko stolika jurorskiego i pełnej widowni. Wśród jurorów świetną i dziewczęcą kreacją wyróżniała się Ewa Farna. Jurorka, paradująca już w nowej fryzurze, miała na sobie "sportową" wersję smokingu i krótką spódnicę. I to właśnie ta spódnica była przyczyną małej wpadki. Ewa Farna bardzo się starała i nawet przytrzymywała spódniczkę dłońmi, ale kiedy wstawała od stolika, wszędobylski fotograf dopatrzył się na nogach pięknej jurorki delikatnego cellulitu.

ZDJĘCIA EWY FARNEJ Z OSTATNIEGO ODCINKA "X FACTOR" >>

Ewa Farna Kapif

Ewa Farna Kapif

alex