Dwie najbrzydsze sukienki na świecie, jedna właścicielka. Modowa masakra Joanny Kulig

Czemu to sobie zrobiła?
Modowa masakra Joanny Kulig Dwie najbrzydsze sukienki na świecie, jedna właścicielka. Piękna Joanna Kulig wybrała na galę Orły 2014 dwie najbrzydsze sukienki, jakie kiedykolwiek widziały polskie salony. To była najważniejsza impreza roku dla każdego aktora. Orły to w końcu polskie Oscary. Wszystkie gwiazdy się postarały z jednym wyjątkiem. Piękna Joanna Kulig wybrała bowiem dwie najbrzydsze sukienki, jakie kiedykolwiek widziały polskie salony. Joanna Kulig to piękna i seksowna kobieta i chyba nikt nie ma co tego żadnych wątpliwości. Zazwyczaj wygląda powalająco, wybiera zmysłowe kreacje i zachwyca. Inaczej było jednak podczas najważniejszej imprezy filmowej roku. Na galę rozdania Orłów 2014 aktorka wybrała bowiem aż dwie sukienki i obydwie zasługują na miano modowych katastrof. Pierwsza z nich, lateksowa mała czarna, poszerzyła jej ramiona, za bardzo podkreśliła obfite piersi i kompletnie zniekształciła jej figurę. Kiedy aktorka się przebrała, wcale nie było lepiej. Kreacja z granatowym lateksowym gorsetem i pluszowym dołem miała być chyba wariacją na temat sukienki Śpiącej Królewny. Kulig wyglądała w niej groteskowo. Czemu Kulig zrobiła sobie taką krzywdę? To chyba znak, że pora zatrudnić stylistę, nie sądzicie?

To była najważniejsza impreza roku dla każdego aktora. Orły to w końcu polskie Oscary. Wszystkie gwiazdy się postarały z jednym wyjątkiem. Piękna Joanna Kulig wybrała bowiem dwie najbrzydsze sukienki jakie kiedykolwiek widziały polskie salony.

Joanna Kulig to piękna i seksowna kobieta i chyba nikt nie ma co tego żadnych wątpliwości. Zazwyczaj wygląda powalająco, wybiera zmysłowe kreacje i zachwyca. Inaczej było jednak podczas najważniejszej imprezy filmowej roku. Na galę rozdania Orłów 2014 aktorka wybrała bowiem aż dwie sukienki i obydwie zasługują na miano modowych katastrof. Pierwsza z nich, lateksowa mała czarna, poszerzyła jej ramiona, za bardzo podkreśliła obfite piesi i kompletnie zniekształciła jej figurę.

Joanna Kulig Kapif

Kiedy aktorka się przebrała, wcale nie było lepiej. Kreacja z granatowym lateksowym gorsetem i pluszowym dołem miała być chyba wariacją na temat sukienki Śpiącej Królewny. Kulig wyglądała w niej groteskowo.

Joanna Kulig WBF

Czemu Kulig zrobiła sobie taką krzywdę? To chyba znak, że pora zatrudnić stylistę, nie sądzicie?

aga