Szczyt masakry photoshopowej? Małgorzata Socha na okładce "Cosmopolitan" jest nie do poznania!

Małgorzatę Sochę na okładce popularnego magazynu trudno poznać.
Małgorzata Socha nie do poznania Szczyt masakry photoshopowej? Twarz Małgorzaty Sochy na okładce grudniowego wydania magazynu "Cosmopolitan" została mocno zmieniona. Grafik posunął się trochę za daleko w upiększaniu aktorki Twarz Małgorzaty Sochy na okładce grudniowego wydania magazynu "Cosmopolitan" została mocno zmieniona. Aktora zupełnie nie przypomina siebie. Czyżby, któryś z grafików czasopisma posunął się trochę za daleko w upiększaniu aktorki w programie Photoshop? To samo jakiś czas temu spotkało Edytę Bartosiewicz. Wtedy tez zastanawialiśmy się, czy to w ogóle ona. Socha trzy miesiące temu została mamą Zosi, a już powróciła do formy sprzed ciąży. Teraz aktorka wraca na salony i na plan serialu "Przyjaciółki".

Twarz Małgorzaty Sochy na okładce grudniowego wydania magazynu "Cosmopolitan" została mocno zmieniona. Aktora zupełnie nie przypomina siebie. Czyżby, któryś z grafików czasopisma posunął się trochę za daleko w upiększaniu aktorki w programie Photoshop? To samo jakiś czas temu spotkało Edytę Bartosiewicz. Wtedy tez zastanawialiśmy się, czy to w ogóle ona (zobacz: Photoshop czyni "cuda". Poznajecie, która gwiazda jest na okładce?).

Małgorzata SochaOkładka grudniowego magazynu "Cosmopolitan"

Małgorzata SochaWBF

Socha trzy miesiące temu została mamą Zosi, a już powróciła do formy sprzed ciąży (zobacz: Socha szybko wróciła do formy po porodzie. Zdradziła, jaką stosowała dietę). Teraz aktorka wraca na salony i na plan serialu "Przyjaciółki".

Poznajecie ją na okładce czasopisma?

majk