Jedna impreza i aż dwie WPADKI! Kto je zaliczył?

Tego chyba nie wzięły pod uwagę.
Jedna impreza i aż dwie wpadki Ewelina Lisowska i Agnieszka Popielewicz tego chyba nie wzięły pod uwagę. Podczas konferencji "Top Trendy 2013" Ewelina Lisowska i Agnieszka Popielewicz zaliczyły wpadki. Pierwsza za dużo pokazała, druga miała zbyt obcisły kostium. Wpadka na imprezie to jedna z tych sytuacji, które zwykle cieszą wszystkich poza samymi zainteresowanymi. Podczas wtorkowej konferencji "Top Trendy 2013" zaliczyły ją aż dwie gwiazdy: Ewelina Lisowska i Agnieszka Popielewicz. Pierwsza z nich, pozując fotografom pokazała więcej, niż zamierzała. Trzeba przyznać, że w pełnej mocnych akcentów kreacji piosenkarka prezentowała się naprawdę interesująco. Jednak harmonię oryginalnie zestawionych ze sobą elementów stroju psuje coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się być odsłoniętą piersią. Okazuje się, że to, co widzimy pod materiałem, to biustonosz. Piosenkarka prężyła się przed fotoreporterami tak bardzo, że miseczka biustonosza "wyskoczyła" spod cienkiego nieprzezroczystego paska materiału. Zachodzimy w głowę jakim cudem artystka, patrząc przed wyjściem na imprezę w lustro, przeoczyła taki "drobiazg"! Agnieszka Popielewicz z kolei przyszła na imprezę w prostym, obcisłym kostiumie. Może nawet nieco zbyt obcisłym. Córeczka Popielewicz przyszła na świat zaledwie 3 miesiące, a celebrytce szybko udało się pozbyć dodatkowych kilogramów. Ubrana cała na biało celebrytka chciała chyba wszystkim pokazać, że wciąż ma świetną figurę. Jednak strój, jaki miała na sobie, podkreślał to aż za bardzo. Obcisłe spodnie wpijały się w pupę Popielewicz tak mocno, że nie pozostawiały już wiele miejsca na bieliznę. Jeżeli zatem miała coś pod spodem, to musiały to być baaardzo skąpe stringi!

Wpadka na imprezie to jedna z tych sytuacji, które zwykle cieszą wszystkich poza samymi zainteresowanymi. Podczas wtorkowej konferencji "Top Trendy 2013" zaliczyły ją aż dwie gwiazdy: Ewelina Lisowska i Agnieszka Popielewicz. Pierwsza z nich, pozując fotografom pokazała WIĘCEJ NIŻ ZAMIERZAŁA.

Ewelina Lisowska Kapif

Trzeba przyznać, że w pełnej mocnych akcentów kreacji piosenkarka prezentowała się naprawdę interesująco. Jednak harmonię oryginalnie zestawionych ze sobą elementów stroju psuje coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się być odsłoniętą piersią.

Ewelina Lisowska Kapif

Okazuje się, że to, co widzimy pod materiałem, to biustonosz. Piosenkarka prężyła się przed fotoreporterami tak bardzo, że miseczka biustonosza "wyskoczyła" spod cienkiego nieprzezroczystego paska materiału. Zachodzimy w głowę jakim cudem artystka, patrząc przed wyjściem na imprezę w lustro, przeoczyła taki "drobiazg"!

Ewelina Lisowska Kapif

Agnieszka Popielewicz z kolei przyszła na imprezę w prostym, obcisłym kostiumie. Może nawet nieco zbyt obcisłym.

 

Agnieszka Popielewicz Kapif

Córeczka Popielewicz przyszła na świat zaledwie 3 miesiące, a celebrytce szybko udało się pozbyć dodatkowych kilogramów. Ubrana cała na biało celebrytka chciała chyba wszystkim pokazać, że wciąż ma świetną figurę. Jednak strój, jaki miała na sobie, podkreślał to aż za bardzo.

Agnieszka Popielewicz Kapif

Obcisłe spodnie wpijały się w pupę Popielewicz tak mocno, że nie pozostawiały już wiele miejsca na bieliznę. Jeżeli zatem miała coś pod spodem, to musiały to być baaardzo skąpe stringi!

Agnieszka Popielewicz Kapif

alex