Znaleźliśmy jeszcze jedną wpadkę Tatiany Okupnik w "X Factor"!

Pokazała coś jeszcze...
Nowa wpadka Tatiany Okupnik w "X Factor" Pod cienkim materiałem sukienki jurorki było widać... sutki! Pisaliśmy już o wpadce Tatiany Okupnik z cellulitem w ostatnim "X Factorze". Teraz odkryliśmy kolejną! Pod cienkim materiałem sukienki jurorki było widać sutki! Pisaliśmy już o wpadce Tatiany Okupnik w ostatnim odcinku "X Factora" na żywo. Jurorka założyła wtedy tak krótką sukienkę, że oczom widzów ukazał się cellulit na udach gwiazdy. Tatiana ma bardzo szczupłą i zgrabną sylwetkę, a mimo to nawet ją dopadła pomarańczowa skórka. Ale to nie jedyna wpadka piosenkarki. Odkryliśmy kolejną! Pod cienkim materiałem sukienki jurorki było widać... sutki! Pomimo sukcesu drużynowego, odcinek nie należał do najszczęśliwszych dla jurorki jeśli chodzi o stylizację. No cóż, każdemu mogą zdarzyć się wpadki.

Pisaliśmy już o wpadce Tatiany Okupnik w ostatnim odcinku "X Factora" na żywo. Jurorka założyła wtedy tak krótką sukienkę, że oczom widzów ukazał się cellulit na udach gwiazdy. Tatiana ma bardzo szczupłą i zgrabną sylwetkę, a mimo to nawet ją dopadła pomarańczowa skórka.

Tatiana OkupnikKAPIF

Tatiana OkupnikKAPIF

Ale to nie jedyna wpadka piosenkarki. Odkryliśmy kolejną! Pod cienkim materiałem sukienki jurorki było widać... sutki!

Tatiana OkupnikKAPiF

 

Tatiana OkupnikKAPiF

Pomimo sukcesu drużynowego, odcinek nie należał do najszczęśliwszych dla jurorki jeśli chodzi o stylizację. No cóż, każdemu mogą zdarzyć się wpadki.

Tatiana OkupnikKAPiF

Emes

Więcej o: