18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Modelka ma TRZY pachy! Mistrzostwo Photoshopa!

Graficy nie przestają nas zadziwiać.
Karlie Kloss z trzecią pachą! Boska ręka grafika znów spłatała figla. Mistrzostwo Photoshopa. W hiszpańskim numerze prestiżowego magazynu "Vogue" grafik zafundował modelce Karlie Kloss dodatkową lewą pachę Wpadki grafików bywają naprawdę makabryczne. Modelki na zdjęciach publikowanych w prestiżowych magazynach mają czasem ucięte ręce, zdarza się, że brakuje im pępka lub ucha. Tym razem pomyłka mistrza Photoshopa była dosyć subtelna, ale może właśnie przez to bardziej zabawna. W hiszpańskim numerze prestiżowego magazynu "Vogue" grafik zafundował modelce dodatkową lewą pachę! Amerykańska modelka, Karlie Kloss ubrana jedynie w czarne figi, lateksowe getry i białe szpilki seksownie wypinała się przed obiektywem. Byłoby to całkiem udane zdjęcie, gdyby nie ten drobny szczegół. Warto dodać, że autorem sesji jest uznany fotograf Mario Testino, który pracował z takimi gwiazdami jak Claudia Schiffer, Gisele Bundchen, Elizabeth Hurley czy Kate Moss. Artyście z pewnością jest teraz nie do śmiechu.

Wpadki mistrzów Photoshopa co rusz nas zadziwiają: czasami są naprawdę makabryczne, jak ucięte ręce czy inne brakujące części ciała modelek. Tym razem pomyłka grafika była dosyć subtelna, ale może właśnie przez to bardziej zabawna. W hiszpańskim numerze prestiżowego magazynu "Vogue" grafik zafundował modelce dodatkową lewą pachę!

Karlie Kloss Vogue

Amerykańska modelka, Karlie Kloss ubrana jedynie w czarne figi, lateksowe getry i białe szpilki z hula-hopem na biodrze seksownie wypinała się do fotki. Byłoby to całkiem udane zdjęcie, gdyby nie ta mała wpadka.

 

Karlie Kloss Vogue

Żeby było ciekawiej, zdjęcia robił uznany fotograf Mario Testino, który pracował z takimi gwiazdami modelingu jak Claudia Schiffer, Gisele Bündchen, Elizabeth Hurley czy Kate Moss. Jego dziełem jest także ostatnia sesja Anji Rubik, o której pisaliśmy. Dobrze, że chociaż naszej modelce nikt nie dorobił żadnej dodatkowej części ciała. ;) Testino jest teraz z pewnością nie do śmiechu. W takich sytuacjach zaczynamy się zazwyczaj zastanawiać: skoro przez pomyłkę dorabia się modelce pachę, czy którakolwiek część ciała z tego obrazka jest nienaruszona przez boską rękę grafika?

Vic

.