Maciej Dowbor wkręcony na wizji. Przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ Agnieszką Radwańską!

Nabrany przez Szymona Majewskiego!

Szymon Majewski słynie z wkręcania polskich gwiazd. Tym razem postanowił nabrać Macieja Dowbora w sobotnim programie "Się kręci Na Żywo".

Majewski, widząc podobieństwo swojej redakcyjnej koleżanki do znanej polskiej tenisistki, Agnieszki Radwańskiej, postanowił ten fakt wykorzystać. Ucharakteryzowana "fałszywa Agnieszka" pojawiła się w programie, który prowadził były partner Joanny Koroniewskiej. Dowbor nie połapał się, że dziewczyna, z którą rozmawia NIE JEST polską tenisistką!

Agnieszka Radwańska

Ja jestem tak podniecony, że nie wiem, czy zadam pytanie choć jedno, bo ja jestem fanem Agnieszki od czasu kiedy wygrała juniorski Wimbledon - zwierzył się na wizji Dowbor.

.

Nie ma to jak fan, który nie jest w stanie rozpoznać swojej idolki. Również ekipa programu dopiero po nagraniu zorientowała się, że dziennikarz przeprowadził wywiad z kimś innym, a wywiad był zwykłym żartem. Postanowili skomentować tę sytuację na Facebooku.

Redakcja Się Kręci Na Żywo pozdrawia zaprzyjaźnioną redakcję z konkurencyjnej stacji. To był świetny żart z podesłaniem nam niby Agnieszki Radwańskiej. Kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. Za tydzień o 10.45 prosimy o Justina Biebera.

polsat

Gdy prawda wyszła na jaw, Dowbor podobno bardzo się zdenerwował i na wszystkich krzyczał.

Więcej szczegółów na temat tego zabawnego (?) żartu dowiecie się w programie "Szymon Majewski Na Żywo" o 21:30 na antenie telewizji TVN.

A Wy zauważylibyście różnicę między obiema paniami?

agnieszka radwańska

Agnieszka Radwańska

Dowbor wkręcony: Przeprowadził wywiad z fałszywą Agnieszką Radwańską!
ralph

Zobacz także:

fb

Więcej o:
Komentarze (12)
Maciej Dowbor wkręcony na wizji. Przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ Agnieszką Radwańską!
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 34 razy 30

  A cała ekipa lała się z Dowbora, ale nikt mu nie przerwał :) Muszą go tam naprawdę bardzo lubić :)))))

 • bezkrytycznie

  Oceniono 24 razy 20

  Dowbor nigdy nie był zbyt lotny, a pamiętam go jeszcze z czasów TVP. to skrzyżowanie chłopka roztropka z dużym dzieckiem. On ma ciągle wrażenie, że odkrywa cudowny i nieznany świat. Ale to po prostu braki w wykształceniu powodują, że ten świat nieznany jest tylko jemu. Łagodny klaun, który prochu nie wymyśli, choć sam uważa dokładnie na odwrót.

 • haaaniutkaaa

  Oceniono 21 razy 19

  Hahahahahahahahahahahahahaha. Tacy są właśnie ci 'wielcy fani' - mówią, że kochają swoich idioli, a tak naprawdę nie potrafią ich poznać ;p

 • malinka88

  Oceniono 18 razy 12

  Skoro to Dowbor to nic dziwnego, nie wiem czy odróżniłby Djokovica od Federera :-) A swoją drogą, wielki fan - na zamówienie.

 • ladyzgaga

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe, czy mamusia by się poznała:D

 • szaron_stoln

  Oceniono 9 razy 5

  Jakoś nie jestem zdziwiona tą informacją. On mi nigdy nie wyglądał na przesadnie inteligentnego.

 • weronkasoffia

  Oceniono 4 razy 4

  no i znowu pojechali,a tym czasem media robią z nas wała,bawią się naszym kosztem, bo to my wszystko komentujemy a to im daje kasę

 • lk

  Oceniono 8 razy 4

  Pajac.

 • girl123

  Oceniono 3 razy 3

  Haha ; D

  Aleee ! Ale pewnie miał bulwersa po tym jak się dowiedział że to nie ona ! xDD
  A ekipa pewnie się lała z niego :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX