Sonia Bohosiewicz POMYLIŁA Bregovica z Zakopower!

Wpadka w odcinku na żywo!

Wczoraj mieliśmy okazję oglądać kolejny odcinek "Bitwy na głosy". Okazuje się, że programy emitowane na żywo są bardzo ryzykowne dla niektórych gwiazd. Sonia Bohosiewicz, po wysłuchaniu aranżacji piosenki przygotowanej przez zespół Meza, zaliczyła pewną wpadkę. Pomyliła bowiem twórców utworu.

Ja uwielbiam piosenkę "Pójdę boso". I Bregovic powinien to zobaczyć. Zwariowałby i bierze was natychmiast- wypowiedziała się bezmyślnie aktorka.

Bitwa na głosy

Na sali było słychać jedynie nieliczne oklaski, jakby nikt nie mógł uwierzyć w to, co powiedziała! Autorami piosenki są przecież Sebastian Karpiel Bułecka i Bartek Kudasikd z Zakopower, a nie BREGOVIC, jak stwierdziła! Bezradne miny wokalistów były bezcenne.

bitwa na głosy

Po wypowiedzi Zbigniewa Zamachowskiego, Bohosiewicz wyrwała jurorowi mikrofon i zabrała głos, by zatuszować swoją pomyłkę. Było to tłumaczenie baaaaardzo nieudolne.

Przepraszam, ja chyba zrobiłam za duży skrót myślowy, ja wiem yyyyy....., że ta yyyyyyyy... piosenka yyyyy.... to jest piosenka yyyyyy... Zakopower, tylko chodzi mi o odniesienie się do folku, że Bregovic yyyyy.... robi swój folk fantastycznie, ale jeżeliby zobaczył nasz folk, który jest może yyyyy... trochę nudniejszy, niż ten na bałkanach, ale wy zrobiliście to rewelacja- starała się wytłumaczyć z wpadki Sonia Bohosiewicz.

Bitwa na głosy.

Dawno nie słyszeliśmy tak bzdurnego komentarza w programie rozrywkowym. Od dzisiaj Sonia Bohosiewicz jest naszą królową nieprzemyślanych wypowiedzi! No, mogłaby konkurować jedynie z Mają Sablewską, byłą jurorką X-Factora. Gratulacje!

Bitwa na głosy.

Bitwa na głosy

ralph

Zobacz także:

Panasewicz odpadł z "Bitwy na głosy"! Wiemy, kto pojawi się w półfinale

Monika Kuszyńska odpadła z "Bitwy na głosy"!

Edyta Górniak odpadła z "Bitwy na głosy"!

Więcej o:
Komentarze (6)
Sonia Bohosiewicz POMYLIŁA Bregovica z Zakopower!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 36 razy 28

  Redakcja Plotka to już cały królewski ród słynący z nieprzemyślanych wypowiedzi w newsach, ale za to z wyśmienitym samopoczuciem. Akurat obejrzałem ten odcinek - rzeczywiście był to skrót myślowy. Najwidoczniej ralphowi i spółce trzeba rozrysowywać wszystko.

 • zuziool

  Oceniono 22 razy 14

  na pewno skojarzyła z Kayah ;)

 • citronik

  Oceniono 8 razy 2

  a jak Bednarka wypytywała bezmyślnie o dziewczyne

 • riki_tiki

  Oceniono 9 razy 1

  nie moge juz patrzec na te krowe..yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 • loliczka_14

  Oceniono 3 razy -1

  nie nawidze jej;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX