Graficy wyeksponowali triceps Zaca Efrona! Kolejna masakra z Photoshopem

Photoshopowym wpadkom nie ma końca. Tym razem ofiarą grafików padł amerykański aktor.

Zac Efron, okrzyknięty największą nastoletnią gwiazdą dzisiejszej Ameryki, jest zdecydowanie bożyszczem kobiet. Młody, przystojny i sławny - czego chcieć więcej. Graficy jednego z magazynów nieco przesadzili z podrasowaniem muskulatury aktora. Miało być męsko, wyszło raczej śmiesznie.

24-letni ulubieniec nastolatek, znany przede wszystkim dzięki "High School Musical", pojawił się na okładce najnowszego numeru magazynu dla mężczyzn "Men's Health". Aktor od lat dba o utrzymanie dobrej formy i rzeczywiście może pochwalić się okazałą muskulaturą.

Niestety, graficy uznali chyba, że Zac Efron nie jest wystarczająco męski. Aby aktor wyglądał bardziej efektownie, postanowili poprawić komputerowo kilka szczegółów. Co z tego wyszło? Na lewej ręce widzimy triceps, który ciężko byłoby naturalnie wypracować. Miało być efektownie i udało się. Szkoda tylko, że w złym tego słowa znaczeniu. Dewizą "Men's Health" są słowa "Małe kroki - wielkie rezultaty". Tym razem rezultaty są naprawdę wielkie. Widzieliście kiedyś taki triceps?

zac efron

Zobacz także:

Zobacz, jak Zac Efron robi sobie TATUAŻ!

Photoshop w natarciu. Graficy tak zaszaleli, że trzeba było wycofywać reklamowe spoty z obiegu

Katie Holmes reklamuje markę H. Stern - naturalne piękno czy Photoshop?

Więcej o: