Aneta Todorczuk-Perchuć pojawiła się AŻ TRZY RAZY tak samo ubrana!

Nie ma się w co ubrać?

Aktorka znana z serialu "Samo Życie", Aneta Todorczuk-Perchuć,  pojawiła się ostatnio na kilku imprezach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka razy pod rząd zaprezentowała się w jednym zestawie. Z tą tylko różnicą, że w innych butach.

Pierwszy raz jej kolorową stylizację można było zobaczyć na premierze sztuki "May Day" w "Och-Teatrze". Początkowo można było stwierdzić, że w fioletowej marynarce z podwiniętymi rękawami, pomarańczowym topie i granatowych chinosach wygląda bardzo wiosennie i świeżo. Pomijamy oczywiście fakt, że taki strój raczej na premierę teatralną nie pasuje. Nasze czujne oko spostrzegło, że to nie ostatni raz, gdy pojawiła się w tym stroju na oficjalnym wyjściu.

Teodorczuk Perchuc Aneta

Drugi raz ulubiony zestaw aktorki zobaczyliśmy w Teatrze Kamienica, na przedstawieniu "Taneczna Wyprawa" zorganizowanym przez fundację aktorki "Mamy dzieci". Aktorka zmieniła tylko dodatki. Zamiast czarnych lakierowanych butów, założyła beżowe szpilki. Podobnie jak za pierwszym razem, zapomniała uprasować spodnie. Kolorowa stylizacja w tym przypadku była uzasadniona, bo impreza dotyczyła pomocy dzieciom. Jeśli ktoś myśli, że zestawienie tych samych ubrań pojawiło się tylko na dwóch imprezach, jest w dużym błędzie...

Perchuc Marcin, Teodorczuk Perchuc Aneta

Todorczuk-Perchuć zaproszona do telewizji śniadaniowej ochoczo pozowała fotoreporterom, prezentując swoją niespotykaną i szalenie oryginalną kreację. Czyżby chciała mieć pewność, że każdy zauważy jej umiejętność zestawiania ze sobą kolorów? A może po prostu chciała zwrócić na siebie uwagę?

n/z Aneta Todorczuk Perchuc    Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2

ralph

Zobacz także:

Szymon Majewski ZABLOKOWAŁ ANTYPOLSKI portal!

Maserak i Marczuk zamieszkali razem?

Rodzinna sielanka u Hanny i Tomasza Lisów. Tak spędzają wolne popołudnie!