NIKT nie przyszedł na spotkanie z Wodeckim

Książka muzyka raczej nie zostanie bestsellerem.
NIKT nie przyszedł na spotkanie z nim! Książka Wodeckiego raczej nie zostanie bestsellerem Zbigniew Wodecki napisał autobiografię. Z tej okazji w jednym z centrów handlowych zorganizowano spotkanie z artystą, na które nikt nie przyszedł Celebrytom nie zawsze wychodzi na dobre chwytanie się nowych zajęć. Cóż, nie wszyscy mogą się cieszyć mianem człowieka renesansu. Przekonał się o tym boleśnie Zbigniew Wodecki. Muzyk spróbował swoich sił jako pisarz. W pocie czoła stworzył autobiografię, którą zatytułował "Pszczoła, Bach i skrzypce". Z tej okazji w jednym z trójmiejskich centrów handlowych zorganizowano spotkanie autorskie z artystą. Były juror "Tańca z gwiazdami" miał odpowiadać na pytania czytelników. Problem w tym, że NIKT nie przyszedł. Wodecki robił dobrą minę do złej gry, popijał kawę i rozmawiał z moderatorem niedoszłego wieczoru autorskiego. Trzeba jednak przyznać, że nie chcielibyśmy być w skórze Wodeckiego - pisać książki, których nikt nie czyta... To musi być niemiłe uczucie.

Celebrytom nie zawsze wychodzi na dobre chwytanie się nowych zajęć. Cóż, nie wszyscy mogą się chełpić mianem "człowieka renesansu". Przekonał się o tym boleśnie Zbigniew Wodecki. Muzyk spróbował swoich sił jako pisarz. W pocie czoła stworzył autobiografię, zatytułowaną "Pszczoła, Bach i skrzypce".

24.02.2011 KRAKOW , ZBIGNIEW WODECKI , LAUREAT NAGRODY

W jednym z trójmiejskich centrów handlowych zorganizowano spotkanie autorskie z Wodeckim. Były juror "Tańca z gwiazdami" miał odpowiadać na pytania czytelników. Problem w tym, że NIKT nie przyszedł.

Wodecki robił dobrą minę do złej gry, popijając kawę i ucinając pogawędkę z moderatorem niedoszłego wieczoru autorskiego. Trzeba jednak przyznać, że nie chcielibyśmy być w skórze Wodeckiego - pisać książki, których nikt nie czyta... To musi być niemiłe uczucie.

 

Oldżi

Zobacz także:

"Efekt zająca" i inne wpadki Kasi Cichopek [TOP5]

NAJLEPSZY wywiad z Krawczykiem EVER!

Poseł PiS o Godsonie: WASZ MURZYNEK