NAJLEPSZY wywiad z Krawczykiem EVER!

Uwierzcie - czegoś takiego wywiadu jeszcze nie widzieliście!

Chodzić do pracy z przyjemnością - to chyba marzenie każdego, kto nie trafił szóstki w Totolotka i musi zarabiać na chleb. Zazdrościmy Robertowi Puchalskiemu z Top Canal. Widać, że praca dziennikarza sprawia mu mnóstwo satysfakcji.

Trudno powiedzieć, kto bawił w czasie wywiadu lepiej - przepytywany Krzysztof Krawczyk czy dziennikarz, który powinien dostać co najmniej nagrodę Pulitzera! Mamy nadzieję, że robił sobie po prostu jaja, a jego drżący głos i przejęzyczenia to zamierzone efekty specjalne :) Chociaż... oceńcie sami. Tak na marginesie: mina Krawczyka, kiedy dziennikarz przekręca nazwę zespołu, mianując go "TURBADORAMI" - bezcenna!

krzysztof krawczyk, robert puchalski

krzysztof krawczyk, robert puchalski, polo tv

Cały wywiad:

 

Olinek

Zobacz także:

Tragiczny strój serialowej aktorki, czyli JAK SIĘ NIE UBIERAĆ

Kto dostał tortem w twarz?

Kasia Wilk przytyła?! FOTO

Więcej o:
Komentarze (21)
NAJLEPSZY wywiad z Krawczykiem EVER!
Zaloguj się
 • zebra20

  Oceniono 11 razy 11

  Turbo-dury :D

 • 23adam55

  Oceniono 10 razy 10

  Olinek ,Olinek wystawia cie ten Golonko, niby ma byc smiesznie z Turbadorami i tam inne glupotki. A chodzi o ostatnie slowa Krawczyka - jak to userzy skometuja.A ja stary dziad jestem i kariere Trubadurow pamietam i Krawczyka pamietam przed i po wypadku.To nie jest nawiedzona Frykowska co to z braku laku odkryla w sobie powolanie do odlamu chrzescijanskiej rodziny. Pan Krawczyk nie jest moim idolem muzycznym ale jako czlowiek udowodnil , ze mozna po tragicznych przezyciach znalesc opieke w Bogu . Mowil o tym w czasach kiedy bylo w tym wiecej odwagi jak teraz .Skazywal sie na odizolowanie od TV i radia.Wytrwal nie byl to przeblysk pod publiczke i chwala mu za to . A wy plotkowe redaktorki piszcie o Frykowskiej to pasuje do Plotka.

 • bossanoga

  Oceniono 4 razy 4

  "który powinien dostać co najmniej nagrodę Pulitzera"- powiedział przedstawiciel redakcji, która tak samo na nią zasługuje :)

 • franz11

  Oceniono 5 razy 3

  Jest to tak załosne, że aż przypuszczam tu jakąś podpuchę jak z Bartkiem Topą :)

 • bandzior

  0

  UWAGA UWAGA UWAGA !!!
  Puchalski Robert (prowadzący pseudo wywiad ) to stary kryminalista który przesiedział 10 lat swojego marnego żywota przekręcając i sprzedając dobrych ludzi !!!
  I życzę aby zdechło mu co najbardziej kocha leszczowi jednemu !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 0

  Dziennikarz... ekh, wkh, rkh, okh... z Agory? Sensacyjna wiadomość jest wtedy, gdy pismak nie zrobi błędu.

 • cosma

  Oceniono 7 razy -1

  kRAWCZYK - Po powrocie za Stanów , musiał się kajać w programie tv / był to warunek - powrotu do tv, radia ,koncertów / i co sekundę powtarzać - jak b. brakowało i bardzo smakuje mu "POLSKI chleb" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX