Alicja Węgorzewska ZNOWU zaliczyła wtopę

Królowa wpadek kontratakuje.
Kolejna wpadka modowa Węgorzewskiej Królowa wpadek kontratakuje. Na pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler Węgorzewska znów nie popisała się sprawnością w doborze stroju - krzykliwej, źle dopasowanej do figury sukienki. Z całą pewnością nie możemy odmówić Alicji Węgorzewskiej jednego - konsekwencji. Tak, zdecydowanie podąża ścieżką modowych masakr. W poniedziałek, 9 stycznia, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler. I nasza ulubienica na tę okazję wybrała iście oryginalną kreację. Tradycyjnie już dobrała do tego dziwaczne nakrycie głowy: choć ostatnio przeszła samą siebie - bo w tym miejscu miała siatkę, teraz założyła dziwną czarną przepaskę. Przejdźmy niżej. Złota satynowa szata wygląda na śpiewaczce po prostu tragicznie - na takim materiale widać każde zagniecenie. Odznacza jej się też biustonosz. Wszystko to tworzy nieestetyczną całość. Nie wspominając, że krój szaty (nie nazwiemy tego sukienką) nie pasuje do figury pani Alicji i po prostu ją pogrubia. W kwestii biżuterii - jest jej po prostu za dużo: złoty łańcuch, żółty naszyjnik, żółta bransoletka? Brak słów. Cały czas nie możemy zrozumieć, dlaczego tak piękna kobieta oszpeca się z własnej, nieprzymuszonej woli. Zatrudnienie stylisty przecież nie wymaga dużego wysiłku.

Z całą pewnością nie możemy odmówić Alicji Węgorzewskiej jednego - konsekwencji. Tak, zdecydowanie podąża ścieżką modowych masakr. W poniedziałek, 9 stycznia, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler. I nasza ulubienica na tę okazję wybrała iście oryginalną kreację:

Alicja Węgorzewska

Tradycyjnie już mamy dziwaczne nakrycie głowy. Ostatnio była siatka.

Alicja Węgorzewska

Teraz mamy dziwną czarna przepaskę. Przejdźmy niżej. Cóż to za kreacja? Złota satynowa szata wygląda na śpiewaczce po prostu tragicznie. Dodatkowo na takim materiale widać każde zagniecenie. Odznacza się też biustonosz Węgorzewskiej. Wszystko to tworzy nieestetyczną całość. Nie wspominając, że krój szaty (nie nazwiemy tego sukienką) nie pasuje do figury pani Alicji i po prostu ją pogrubia.

Teraz przyjrzyjmy się biżuterii:

Alicja Węgorzewska

Tu wszystkiego jest po prostu za dużo. Złoty łańcuch, żółty naszyjnik, żółta bransoletka. Brak słów.

Cały czas nie możemy zrozumieć, dlaczego tak piękna kobieta oszpeca się z własnej nieprzymuszonej woli. Zatrudnienie stylisty przecież nie wymaga dużego wysiłku.

Przypomnijcie sobie inne koszmarki:

Wegorzewska Alicja

 złote kaczki 2011 alicja węgorzewska

Alicja Węgorzewska

Alicjo, nie idź tą drogą!

Jax

Zobacz także:

Alicja Węgorzewska - królowa wpadek

Kosmiczna Węgorzewska. TAK przyszła na premierę filmu

Domy gwiazd od środka