18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Niedawno krytykowała Kim za nagą sesję, teraz sama pozuje TOPLES. W nowym wywiadzie pojawił się też polski wątek

Takich wywiadów Madonna udziela bardzo rzadko. Tym razem otworzyła się przed magikiem Davidem Blainem i w magazynie "Interview" opowiedziała o poszukiwaniu ciszy, Boga i o... Chopinie. Nawiązała też do nowego studyjnego albumu. Rozmowie z artystką towarzyszą dość wyzywające fotografie. Na jednej odsłania piersi. Dziwi to nieco, bo nie tak dawno wytknęła Kim Kardashian pozowanie nago do gazety.

W długiej rozmowie padło między innymi pytanie, co Madonna umieściłaby w sondzie Voyager, która niedawno opuściła Układ Słoneczny. Według Blaina, za miliardy lat będzie to jedyny ślad po ludzkości. NASA zamknęła tam nasz naukowy dorobek, m.in. równania matematyczne i informacje o życiu na Ziemi. Madonna wybrałaby polską muzykę.

Muzykę Chopina i wodę. Bo woda to łaska. Nie ma życia bez wody - wyjaśniła w "Interview".

Zdjęcia towarzyszące wywiadowi wykonali Mert Alas i Marcus Piggott. Pokazali artystkę w seksualnie sugestywnych strojach zaprojektowanych przez dom mody Alexander McQueen. Choć nigdy nie stroniła od erotyki, Madonna wytknęła Kim Kardashian jej goły tyłek na okładce pisma "Paper".

Strasznie to mylące. Sutki są zakazane, bo prowokują, ale pokazywanie d.. już nie - zauważyła na Instagramie.

Madonna Instagram.com/madonna

Wpis wokalistki był skargą wobec serwisu społecznościowego, który zdjęć pupy Kim nie usuwa, ale prowokacyjne fotografie wrzucane przez Madonnę już tak. Zdjęcia toples z wywiadu dla "Interview" Instagram pewnie też nie pokaże.

Madonna Interviewmagazine.com

Wywiad z Madonną nie byłby kompletny, gdyby nie pojawił się wątek narkotyków. Pretekstem, by o nich mówić, stał się tekst piosenki "Devil Prays". Znalazła się ona na zaplanowanym na 2015 rok trzynastym albumie studyjnym artystki. Poprzedni, "MDNA" rozszedł się w 1,8 mln egzemplarzy.

W tekście "Devil Prays" chodzi o to doświadczenie, gdy ludzie biorą narkotyki, by doświadczyć Boga czy stanu wyższej świadomości. Ja nazywam to podłączaniem się do matrixa. Na haju to możliwe, dlatego tak wiele osób bierze kwas. Tylko to się kończy krótkim spięciem. Narkotyki dają tylko iluzję bliskości Boga. Potem cię zabijają. Niszczą. Naprawdę, próbowałam wszystkiego choć raz. Gdy tylko przeżyłam odlot, od razu zaczynałam pić wodę w dużych ilościach. Chciałam jak najszybciej się oczyścić - zdradziła Blainowi.

David Blaine zapytał też Madonnę, czy dałaby się zamknąć na jeden dzień w pustym pudle. Odniósł się przy tym do swojego performance'u. Przypomnijmy - w 2003 roku iluzjonista spędził 44 dni zamknięty w przeźroczystej skrzyni z pleksiglasu zawieszonej 9 metrów nad Tamizą. Nie jadł, pił 4,5 litra wody dziennie i stracił jedną czwartą masy ciała.

Cisza i spokój bardzo by mi odpowiadały. Mam wrażenie, że ludzie ciągle do mnie mówią, czegoś ode mnie chcą. Jeden dzień bez informacji, pracy, dzieci i generalnie - hałasu - byłby świetny. Problemem byłoby tylko ograniczenie ruchu. Tego nie lubię - zdradza gwiazda.

Zamykanie się przed światem nie jest łatwe. By się uspokoić, Madonna szuka więc alternatywy. Wróciła do jogi.

Nie uprawiałam jogi od lat. Trenuję zwykle przy głośnej muzyce, a przy jodze słyszysz tylko swój oddech. To dla mnie niezwykle... pielęgnujące - przekonuje.

Madonna Interviewmagazine.com

 

 

socha