18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Sądziliście, że to zdjęcie było mocne? Są nowe. Kim Kardashian jest na nich ZUPEŁNIE NAGA

Zdjęcie Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" z hasłem "break the internet" wywołało prawdziwą burzę. Ale jej najnowsze zdjęcia - to dopiero jest hit.
Kardashian bez osłonek Sądziliście, że to zdjęcie było mocne? Są nowe. Zdjęcie Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" wywołało burzę. Ale teraz pokazano nowe zdjęcia celebrytki, na których jest całkowicie naga. Zdjęcie Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" z hasłem "break the internet" wywołało prawdziwą burzę. Ale jej najnowsze zdjęcia - to dopiero jest hit. W środę pisaliśmy, że Kim Kardashian pokazała bardzo odważne zdjęcie na okładce magazynu "Paper". Jej duża naoliwiona pupa z mocnym dopiskiem "break the internet" - to była wiadomość dnia na serwisach plotkarskich. Pojawiły się nowe zdjęcia z sesji, na których Kim całkowicie naga. Zdjęcia okładkowe to zasługa legendarnego francuskiego fotografa i grafika Jean-Paula Goude. Fotki z magazynu "Paper" szybko obiegły świat. I jak to bywa w przypadku Kim - opinie internautów o zdjęciach są skrajnie różne. Jedni chwalą, inni ostro hejtują. A mówią, że nie mam żadnego talentu! Spróbujcie utrzymać kieliszek szampana na pupie!" - napisała na Twitterze Kim Kardashian. Jednak fani byli innego zdania i nie zostawili na niej suchej nitki. W podobnym tonie wypowiadały się inne gwiazdy show-biznesu. Wśród zgorszonych znalazła się Naya Rivera, znana m.in. z serialu "Glee". "Zazwyczaj tego nie robię, ale... Jesteś czyjąś matką" - napisała pod zdjęciem na Instagramie Kim. Kim Kardashian uwielbia pozować i pokazywać swoje wdzięki. Ale jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo. W tym roku pojawiła się w bardzo odważnej sesji dla "GQ". I to jest najbardziej zaskakujące, bo po o ile w "GQ" mogliśmy się spodziewać tak rozbieranej sesji, to magazyn "Paper" jest wydawnictwem związanym z modą. Nawet jej zdjęcia dla "Playboya" nie były tak mocne!

W środę pisaliśmy, że Kim Kardashian pokazała bardzo odważne zdjęcie na okładce magazynu "Paper". Jej duża naoliwiona pupa z mocnym dopiskiem "break the internet" - to była wiadomość dnia na serwisach plotkarskich.

Pojawiły się nowe zdjęcia z sesji, na których Kim CAŁKOWICIE NAGA!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zdjęcia okładkowe to zasługa legendarnego francuskiego fotografa i grafika, Jean-Paula Goude. Fotki z magazynu "Paper" szybko obiegły świat. I jak to bywa w przypadku Kim - opinie internautów o zdjęciach są skrajnie różne. Jedni chwalą, inni ostro hejtują.

Twitter.comTwitter.com

Jeśli jeszcze raz zobaczę nagą Kim Kardashian na moim profilu, to skasuję konto na Twitterze.
Chyba Kim Kardashian nigdy nie słyszała starego powiedzenia, że trzeba zostawić coś wyobraźni.
Kim Kardashian musi przestać sprzedawać swoje ciało, straszny przykład dla jej córki

Twitter.comTwitter.com

Nie przejmuj się hejterami kochana, my cię kochamy, Kim Kardashian
Kim Kardashian ma niezwykłą figurę i to jej wybór, jeśli chce się ją pokazywać światu. Jej życie, jej wybór. Dajcie spokój.
Kocham Kim Kardashian i wszyscy hejtujący jej zdjęcia są zazdrośni, że nie wyglądają tak dobrze nago jak ona

Sama zainteresowana była bardzo podekscytowana sesja fotograficzną. Na Twitterze dała upust swoim emocjom.

Kim KardashianTwitter/Kim Kardashian

A mówią, że nie mam żadnego talentu! Spróbujcie utrzymać kieliszek szampana na pupie!" - napisała wczoraj na Twitterze Kim Kardashian.

Jednak fani byli innego zdania i nie zostawili na niej suchej nitki. W podobnym tonie wypowiadały się inne gwiazdy show-biznesu. Wśród zgorszonych znalazła się Naya Rivera, znana m.in. z serialu "Glee".

Zazwyczaj tego nie robię, ale... Jesteś czyjąś matką - napisała pod zdjęciem na Instagramie Kim.

Kim Kardashian uwielbia pozować i pokazywać swoje wdzięki. Ale jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo. W tym roku pojawiła się w bardzo odważnej sesji dla "GQ". I to jest najbardziej zaskakujące, bo po o ile w "GQ" mogliśmy się spodziewać tak rozbieranej sesji, to magazyn "Paper" jest wydawnictwem związanym z modą. Nawet jej zdjęcia dla "Playboya" nie były tak mocne!

Teo