18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Wydaje się wam, że to zdjęcie Lady Gagi jest okropne? To poczekajcie, aż zobaczycie następne

Gwiazda i jej specyficzna estetyka.

Lady Gaga lubi szokować. Nie jest też specjalnie skromna, a jej kolejne ekscentryczne wybryki trudno przewidzieć.

Gwiazda postanowiła zrobić na swoim ciele nowy tatuaż. Dlatego, kiedy podczas swojej trasy koncertowej zawitała do Hamburga, skorzystała z okazji i udała się do jednego z najbardziej znanych salonów tatuaży.

Efekt? Przerażająca łapa z wielkimi szponami wyryta z boku pleców artystki. Tatuaż jest taki, jakiego moglibyśmy spodziewać się po Lady Gadze. Ale bardziej zastanawia nas zdjęcie, które zostało wykonane podczas jego tworzenia:

Lady GagaInstagram.com/ladygaga

Gwiazda chwali się na Instagramie gołym tyłkiem? Wydawało nam się, że by wytatuować bok pleców, nie jest konieczne zdejmowanie majtek i podciąganie do góry sukienki. Widocznie się myliliśmy. Dzięki Gaga!

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Wydaje się wam, że to zdjęcie Lady Gagi jest okropne? To poczekajcie, aż zobaczycie następne
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystko jest dla ludzi. Kolorowe włosy, irokezy, kolczyki w nosie, penisie itd.Tatuaże też, tylko w granicach rozsądku. Szał minie a tatuaże zostaną. I potem idzie sobie babcia z trupią czachą na przedramieniu.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  Cóż... Każdy tatuuje sobie to co ma dla niego jakieś ważne znaczenie, bo chyba zdaje sobie sprawę że tatuaż będzie na całe życie. A że niektóre tatuaże wyglądają jak wymysły psychicznie chorego uciekiniera, no to tylko świadczy o tym że taki człowiek ma jakieś problemy z sobą, z którymi próbuje się uporać za pomocą właśnie takich obskurnych tatuaży. Może właśnie przez te pazury chce dać do zrozumienia, iż za nim ze chce się ktoś z nią zaprzyjaźnić to powinien się zastanowić, czy taka korelacja będzie dla niego czymś na czym skorzysta czy wręcz przeciwnie, będzie to dla niego wpadnięcie w szpony niezrównoważonej kobiety? A to że pokazała przy okazji d*pę, daje jasno do zrozumienia, iż ma w d**ie co kto o niej myśli.

 • russel

  Oceniono 3 razy -1

  Że też ziemia nosi taką kreaturę..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX