18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Doda pokazała piersi na koncercie Aerosmith. Nie było zdjęć. Teraz pojawiło się nagranie. Jesteście gotowi na rock and rolla?

Jak się bawić, to właśnie tak.
Doda pokazała piersi na koncercie Jak się bawić, to właśnie tak Doda pokazała piersi podczas czwartkowego występu Aerosmith w Łodzi. Nie było zdjęć. Teraz w sieci pojawiło się nagranie. Jesteście gotowi na rock and rolla? To była afera! Doda pokazała piersi w trakcie koncertu Aerosmith w ubiegłym tygodniu. Zdjęć nie było, ale w końcu pojawiło się nagranie. Takich "efektów specjalnych" podczas czwartkowego występu Aerosmith w Łodzi uczestnicy raczej się nie spodziewali. Rozentuzjazmowana Doda, która również bawiła się na koncercie, w pewnym momencie "pochwaliła się" piersiami. Zrobiła to akurat w momencie, kiedy została przez kamery wyłowiona z tłumu i pokazana na telebimie. "Pochwalenie się" nie jest tu akurat najszczęśliwszym zwrotem. Hahaha, o ile pokazanie cycków 10 tysiącom ludzi na ekranie to chwalenie się. Bardziej rock and roll - napisała na Instagramie. Wprost trudno uwierzyć, ale jak dotąd nikt w internecie nie opublikował zdjęć ani wideo z tego "rockandrollowego" zdarzenia. W końcu "Słowo Podlasia" pokazało na Youtubie film z Dodą w roli głównej.

To była afera! Doda pokazała piersi w trakcie koncertu Aerosmith w ubiegłym tygodniu. Zdjęć nie było, ale w końcu pojawiło się nagranie.

Takich "efektów specjalnych" podczas czwartkowego występu Aerosmith w Łodzi uczestnicy raczej się nie spodziewali. Rozentuzjazmowana Doda, która również bawiła się na koncercie, w pewnym momencie "pochwaliła się" piersiami. Zrobiła to akurat wtedy, gdy została przez kamery wyłowiona z tłumu i pokazana na telebimie.

Wprost trudno uwierzyć, ale jak dotąd nikt w internecie nie opublikował zdjęć ani wideo z tego "rockandrollowego" zdarzenia. W końcu "Słowo Podlasia" pokazało na Youtubie film z Dodą w roli głównej. Popatrzcie sami. Jesteście gotowi na rock nad rolla?

TAK DODA BAWIŁA SIĘ NA KONCERCIE>>