18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Doda pokazała piersi na koncercie Aerosmith. Nie było zdjęć. Teraz pojawiło się nagranie. Jesteście gotowi na rock and rolla?

Jak się bawić, to właśnie tak.
Doda pokazała piersi na koncercie Jak się bawić, to właśnie tak Doda pokazała piersi podczas czwartkowego występu Aerosmith w Łodzi. Nie było zdjęć. Teraz w sieci pojawiło się nagranie. Jesteście gotowi na rock and rolla? To była afera! Doda pokazała piersi w trakcie koncertu Aerosmith w ubiegłym tygodniu. Zdjęć nie było, ale w końcu pojawiło się nagranie. Takich "efektów specjalnych" podczas czwartkowego występu Aerosmith w Łodzi uczestnicy raczej się nie spodziewali. Rozentuzjazmowana Doda, która również bawiła się na koncercie, w pewnym momencie "pochwaliła się" piersiami. Zrobiła to akurat w momencie, kiedy została przez kamery wyłowiona z tłumu i pokazana na telebimie. "Pochwalenie się" nie jest tu akurat najszczęśliwszym zwrotem. Hahaha, o ile pokazanie cycków 10 tysiącom ludzi na ekranie to chwalenie się. Bardziej rock and roll - napisała na Instagramie. Wprost trudno uwierzyć, ale jak dotąd nikt w internecie nie opublikował zdjęć ani wideo z tego "rockandrollowego" zdarzenia. W końcu "Słowo Podlasia" pokazało na Youtubie film z Dodą w roli głównej.

To była afera! Doda pokazała piersi w trakcie koncertu Aerosmith w ubiegłym tygodniu. Zdjęć nie było, ale w końcu pojawiło się nagranie.

Takich "efektów specjalnych" podczas czwartkowego występu Aerosmith w Łodzi uczestnicy raczej się nie spodziewali. Rozentuzjazmowana Doda, która również bawiła się na koncercie, w pewnym momencie "pochwaliła się" piersiami. Zrobiła to akurat wtedy, gdy została przez kamery wyłowiona z tłumu i pokazana na telebimie.

Wprost trudno uwierzyć, ale jak dotąd nikt w internecie nie opublikował zdjęć ani wideo z tego "rockandrollowego" zdarzenia. W końcu "Słowo Podlasia" pokazało na Youtubie film z Dodą w roli głównej. Popatrzcie sami. Jesteście gotowi na rock nad rolla?

TAK DODA BAWIŁA SIĘ NA KONCERCIE>>

Więcej o:
Komentarze (27)
Doda pokazała piersi na koncercie Aerosmith. Nie było zdjęć. Teraz pojawiło się nagranie. Jesteście gotowi na rock and rolla?
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 189 razy 163

  Desperacja.

 • russel

  Oceniono 102 razy 86

  Dodzior na widok Stevena Tylera, pomyślał, że trafił na ogólnopolski zjazd transiorów. Dlatego chwalił się swoimi silikonowymi piłkami.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 99 razy 81

  Cóż... To jedyna "pełnia" (w dodatku przez matkę naturę nie stworzona), jaką ta pani posiada. Pod kopułą natomiast pi*dzi halny. Szarych komórek sylikonem niestety nie zastąpisz, cycki owszem.

 • morgana50

  Oceniono 66 razy 58

  niech jedzie do ukochanej Ameryki, do Chicago - tam u Springera za takie pokazanie w telewizji cycków przynajmniej KORALIKI DAJĄ , hahahaha !!!!!

 • karliga

  Oceniono 55 razy 43

  kazdy je widzial kilka lat temu.. ych loda loda.. im stasza tym glupsza

 • caucasus

  Oceniono 51 razy 35

  Ja wystawiłem wacka, ale nikt nie zauważył, nawet Doda, a byłoby na co popatrzeć.

 • pata.m

  Oceniono 40 razy 30

  Taaaaaa, rock'n'roll! Na poziomie Miley Cyrus chyba. Sorry, laska, ale rewolucja seksualna była blisko 50 lat temu, epoki ci się pojebały!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX