18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Czy ona ma jeszcze coś do ukrycia? Tak ostrych zdjęć Magdaleny Frąckowiak jeszcze nie widzieliśmy!

Jesteśmy pod wrażeniem.

To chyba najostrzejsza sesja, w jakiej wzięła udział Magdalena Frąckowiak. Modelka dla magazynu "Lui" wystąpiła całkowicie naga.

W kwietniu Rihanna, w maju Magdalena Frąckowiak. Tak ostrej sesji z udziałem polskiej supermodelki jeszcze nie widzieliśmy, a przecież nie należy ona do specjalnie wstydliwych i już kilka razy odsłaniała w pełni swoje wdzięki. Tym razem rozebrała się w majowym numerze francuskiego magazynu dla panów "Lui". Na czarno-białych zdjęciach autorstwa Marka Segala widzimy posągową Frąckowiak pozującą na tle skał. Redaktorem naczelnym pisma jest Jean-Yves Le Fura, mąż innej polskiej modelki o światowej sławie, Małgorzaty Beli.

Rozebraną Frąckowiak już wcześniej mogliśmy oglądać w "Vogue'u" (zobacz: Magdalena Frąckowiak pokazała prawie WSZYSTKO! W "Vogue'u" oraz Magdalena Frąckowiak we francuskim "Vogue'u. Ma na sobie TYLKO biżuterię), w "Fashion Magazine" (zobacz: Magdalena Frąckowiak pozuje NAGO!) i jako "aniołka" Victoria's Secret (zobacz: Magdalena Frąckowiak nowym aniołkiem Victoria's Seceret. Zobacz jej SEKSOWNE zdjęcia).

Magdalena FrąckowiakLui Magazine

alex