18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Anna Przybylska w roli striptizerki. Jakie ona ma piękne ciało!

Niedługo premiera filmu.
Anna Przybylska w roli striptizerki Odważne sceny w filmie "Bilet na księżyc" W sieci pojawił się już zwiastun komedii "Bilet na księżyc" w której jedną z głównych ról zagrała Anna Przybylska. Piękna aktorka wcieliła się w rolę striptizerki. Na premierę filmu musimy poczekać jeszcze kilka dni, jednak już teraz można stwierdzić, że produkcja pod względem wizualnym zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Fani znów będą mogli podziwiać seksowne ciało Przybylskiej. "Bilet na księżyc" to historia dwóch braci (Mateusz Kościukiewicz i Filip Pławiak), którzy podczas kilkudniowej podróży nieoczekiwanie dostają jednak poważną lekcję życia. Obraz wejdzie na ekrany już 8 listopada.

Jest już zwiastun komedii "Bilet na księżyc" w której zobaczymy między innymi Annę Przybylską. Piękna aktorka zagra striptizerkę. Sądząc po zwiastunie, produkcja wizualnie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Fani znów będą mogli podziwiać seksowne ciało Przybylskiej. Sami zobaczcie!

Film jest historią dwóch braci (Mateusz Kościukiewicz i Filip Pławiak), którzy ruszają nad morze, gdzie dostaną poważną lekcję życia. Obraz wejdzie na ekrany już 8 listopada.

alex