18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ola Szwed po raz drugi NAGO w Playboyu. Jeszcze odważniejsza niż za pierwszym razem!

22-latka rozsmakowała się w pozowaniu bez ubrania.

Dwa lata temu po raz pierwszy mieliśmy szansę podziwiać Olę Szwed na sesji Playboya. Obecnie w życiu 22-letniej gwiazdki dużo się dzieje i przyszedł czas na kolejne nagie fotki.

Ola Szwed, playboy, naga, cycki, piersi,sutki skan z Playboy

Dawniej Szwed kojarzyliśmy głównie z rolą Elizy z serialu "Rodzina zastępcza". Ola jednak powoli stara się zapracować na własną markę i zwraca się teraz w kierunku muzyki.

Mam wiele bliskich osób, których pasją jest muzyka - komponują, piszą testy, śpiewają, grają. Zarażenie się tym "bakcylem" było nieuniknione. (...) W końcu zaczęłam się zastanawiać "Dlaczego nie spróbować czegoś więcej, skoro sprawia mi to taką wielką frajdę" - powiedziała w wywiadzie dla Playboya.

Sesja koresponduje z jej nowymi planami zawodowymi. Na kilku zdjęciach widzimy jak serialowa Eliza osłania się gitarą lub też naga i wyprężona na łóżku, z wyrazem ekstazy na twarzy, słucha muzyki ze słuchawek. Jeżeli jesteście ciekawi, jak śpiewa Ola Szwed, oto próbka jej możliwości:

Ola Szwed, playboy okładka Playboya

Jednak wielbiciele jej talentu aktorskiego nie muszą czuć się zagrożeni, Ola nie chce na stałe związać się z muzyką.

Nie mam zamiaru zostać piosenkarką na pełny etat, ale aktorką śpiewającą - czemu nie? Jednak pod względem zawodowym dla mnie najważniejszy był, jest i będzie teatr. Teraz w Capitolu gram w spektaklu "Dwie połówki pomarańczy"  - mówi w wywiadzie.

Dlaczego Ola po raz drugi zdecydowała się pokazać swoje ciało milionom ludzi?

Parę lat temu usłyszałam od Moniki Mrozowskiej (...) - jak budująco podziałała na nią sesja dla Playboya. Dzięki niej pozbyła się kompleksów i otworzyła się na siebie, na swoje ciało. Nie ma lepszego sposobu na oswojenie się z własnym ciałem - zwierza się Ola w rozmowie z magazynem.

Najbardziej wyczekiwane zdjęcia wakacji 2010. Ola Szwed rozebrała się dla Playboya. Playboy, sierpień 2010

 

Ola mogłaby dla nas "oswajać swoje ciało" jak najczęściej. Ma naprawdę apetyczne kształty!

ola szwed okładka Playboya

zuz