18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Żona Buffona bez stanika wygina się na statku - oto prezes pierwszoligowego klubu!

Gorąca sesja włoskiej WAG's.
Żona Buffona pozuje Gorąca sesja włoskiej WAG's Gianluigi Buffon, gwiazda włoskiego futbolu,ma gorącą żonę. Alena Seredova pokazała swoje wdzięki na sesji do październikowego wydania rosyjskiego "Maxima". Gianluigi Buffon, gwiazda włoskiego futbolu, ma nie tylko sławę, pieniądze i karierę, lecz także wyjątkową gorącą żonę (a może ma ją właśnie dlatego?). Jego piękna druga połówka pokazała swoje wdzięki na sesji do październikowego wydania rosyjskiego "Maxima". Prócz jędrnych piersi i długich nóg Alena Seredova ma także głowę do interesów. Czeska wicemiss z 1998 roku jest prezesem Carrarese Calcio - włoskiego pierwszoligowego klubu. Można by rzec, że to prawdziwe rodzinny biznes, ponieważ właścicielem drużyny jest jest mąż modelki Gianluigi Buffon. Alena chodzi również w pokazach bieliźnianej marki Triumph, a także sporadycznie gra w filmach. Wystąpiła m.in. u boku Danny'ego DeVito w komedii "Zakochane święta". Alena Seredova i Gianluigi Buffon to prawdziwi włoscy Beckhamowie. Oboje są piękni, bogaci i sławni. Media uwielbiają wszelkie plotki o słynnej parze, a ta to zainteresowanie ciągle podtrzymuje. Małżeństwo często pokazuje się na imprezach lub też pozuje na okładkach kolorowych magazynów. Para wychowuje razem dwójkę dzieci: David Lee i Louisa Thomasa.

Gianluigi Buffon, gwiazda włoskiego futbolu, ma nie tylko sławę, pieniądze i karierę, lecz także wyjątkową gorącą żonę (a może ma ją właśnie dlatego?). Jego piękna druga połówka pokazała swoje wdzięki na sesji do październikowego wydania rosyjskiego "Maxima".

 

Alena Seredova, Gianluigi Buffon, alena buffonmat.prasowe

Prócz jędrnych piersi i długich nóg Alena Seredova ma także głowę do interesów. Czeska vice-miss z 1998 roku jest prezesem Carrarese Calcio - włoskiego pierwszoligowego klubu. Można by rzec, że to prawdziwe rodzinny biznes, ponieważ właścicielem drużyny jest jest mąż modelki - Gianluigi Buffon.

Alena Seredova, Gianluigi Buffon, alena buffonmat.prasowe

Alena Seredova, 34-letnia modelka, wie, że ciało - jest jej wielkim atutem. Nie wstydziła się pozować roznegliżowana nawet w ciąży.

Alena Seredova, Gianluigi Buffon, alena buffonmat.prasowe

Prócz występowania w licznych sesjach, chodzi również w pokazach bieliźnianej marki Triumph, a także sporadycznie gra w filmach. Wystąpiła m. in. u boku Danny'ego DeVito w komedii "Zakochane święta".

Alena Seredova, Gianluigi Buffon, alena buffonmat.prasowe

Alena Seredova i Gianluigi Buffon to prawdziwi włoscy Beckhamowie. Oboje są piękni, bogaci i sławni. Media uwielbiają wszelkie plotki o słynnej parze, a ta to zainteresowanie ciągle podtrzymuje. Małżeństwo często pokazuje się na imprezach lub też pozuje na okładkach kolorowych magazynów. Para wychowuje razem dwójkę dzieci: David Lee i Louisa Thomasa.

zuz