18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Weronika Rosati wystąpiła NAGO w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO!

Co za piersi!
Weronika Rosati nago w serialu HBO! Zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej w serialu "Luck" Weronika Rosati pokazała się od najlepszej strony w ostatnim odcinku serialu HBO "Luck". Aktorka zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej. Co za biust! Weronika Rosati pokazała się od najlepszej strony w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO "Luck". Aktorka, która konsekwentnie unika rozbieranych sesji w magazynach dla panów, zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej w zagranicznej produkcji. W końcu czego się nie robi dla kariery w USA! Weronika Rosati w produkcji wcieliła się w postać Naomi. Miała okazję wystąpić u boku takich gwiazd jak Dustin Hoffman, Nicki Nolte i Dennis Farina. HBO zdecydowało się na zakończenie serialu po tym, jak na planie padła klacz. Było to trzecie zwierzę, które zdechło podczas kręcenia zdjęć. Przypominamy, że akcja "Luck" toczyła się w świecie wyścigów konnych. Stacja nie była w stanie zagwarantować, że nie zdarzą się podobne wypadki. Podsumujmy - polska aktorka może pochwalić niezłym ciałem, ale niestety nie ma szczęścia do zagranicznych produkcji.

Co za biust! Weronika Rosati pokazała się od najlepszej strony w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO "Luck". Aktorka, która konsekwentnie unika rozbieranych sesji w magazynach dla panów, zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej w zagranicznej produkcji. W końcu czego się nie robi dla kariery w USA!

Jak oceniacie ciało naszej gwiazdy? Możemy być dumni? :)

Weronika Rosati w produkcji wcieliła się w postać Naomi. Miała okazję wystąpić u boku takich gwiazd jak Dustin Hoffman, Nicki Nolte i Dennis Farina.

HBO zdecydowało się na zakończenie serialu po tym, jak na planie padła klacz. Było to trzecie zwierzę, które zdechło podczas kręcenia zdjęć. Przypominamy, że akcja "Luck" toczyła się w świecie wyścigów konnych. Stacja nie była w stanie zagwarantować, że nie zdarzą się podobne wypadki.

Podsumujmy - polska aktorka może pochwalić niezłym ciałem, ale niestety nie ma szczęścia do zagranicznych produkcji.

Saw

Zobacz także:
Serial z Rosati skasowany
Seksowna Rosati na okładce Maxima