18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Weronika Rosati wystąpiła NAGO w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO!

Co za piersi!
Weronika Rosati nago w serialu HBO! Zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej w serialu "Luck" Weronika Rosati pokazała się od najlepszej strony w ostatnim odcinku serialu HBO "Luck". Aktorka zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej. Co za biust! Weronika Rosati pokazała się od najlepszej strony w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO "Luck". Aktorka, która konsekwentnie unika rozbieranych sesji w magazynach dla panów, zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej w zagranicznej produkcji. W końcu czego się nie robi dla kariery w USA! Weronika Rosati w produkcji wcieliła się w postać Naomi. Miała okazję wystąpić u boku takich gwiazd jak Dustin Hoffman, Nicki Nolte i Dennis Farina. HBO zdecydowało się na zakończenie serialu po tym, jak na planie padła klacz. Było to trzecie zwierzę, które zdechło podczas kręcenia zdjęć. Przypominamy, że akcja "Luck" toczyła się w świecie wyścigów konnych. Stacja nie była w stanie zagwarantować, że nie zdarzą się podobne wypadki. Podsumujmy - polska aktorka może pochwalić niezłym ciałem, ale niestety nie ma szczęścia do zagranicznych produkcji.

Co za biust! Weronika Rosati pokazała się od najlepszej strony w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO "Luck". Aktorka, która konsekwentnie unika rozbieranych sesji w magazynach dla panów, zdecydowała się wystąpić w dość śmiałej scenie erotycznej w zagranicznej produkcji. W końcu czego się nie robi dla kariery w USA!

Jak oceniacie ciało naszej gwiazdy? Możemy być dumni? :)

Weronika Rosati w produkcji wcieliła się w postać Naomi. Miała okazję wystąpić u boku takich gwiazd jak Dustin Hoffman, Nicki Nolte i Dennis Farina.

HBO zdecydowało się na zakończenie serialu po tym, jak na planie padła klacz. Było to trzecie zwierzę, które zdechło podczas kręcenia zdjęć. Przypominamy, że akcja "Luck" toczyła się w świecie wyścigów konnych. Stacja nie była w stanie zagwarantować, że nie zdarzą się podobne wypadki.

Podsumujmy - polska aktorka może pochwalić niezłym ciałem, ale niestety nie ma szczęścia do zagranicznych produkcji.

Saw

Zobacz także:
Serial z Rosati skasowany
Seksowna Rosati na okładce Maxima

Więcej o:
Komentarze (63)
Weronika Rosati wystąpiła NAGO w ostatnim odcinku skasowanego serialu HBO!
Zaloguj się
 • dziodzio

  Oceniono 62 razy 48

  Ja jestem dumny z cycków Rosati. Oczekuję, że Ona jest dumna z mojego...

 • rams

  Oceniono 41 razy 33

  Piersi ma pierwszoligowe. Nie lubie dziewuni, ale tak właśnie powinny wygladać piersi. ie obwisłe balony, czy uszy basseta z sutkami jak podstawka pod doniczke, tylko właśnie tak jak wyzej. ;)

 • materazzi

  Oceniono 21 razy 19

  Ta dziewczyna mi się podoba. Jest tak zdeterminowana, że ma szansę na jakieś lepsze lub gorsze role w Holiłudzie. Tak właśnie to trzeba robić: siedzieć tam pod drzwiami producentów i łazić na castingi. Zdalnie z Wawy się tego nie zrobi.

 • jarzebiak

  Oceniono 31 razy 19

  Skrzeczeć na aktorkę, że zagrala "momenty"? Żalosne, sfrustrowane gluptaki.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 19 razy 13

  Zalogowałam się tylko po to by powiedzieć,że jestem w szoku: Plotek wszystkie zdjęcia pokazał na jednej stronie O.O ... wow!
  A piersi Weroniki bardzo ładne :)

 • dodosdontquack

  Oceniono 17 razy 9

  No i? Kobiety maja piersi. Wystarczy pojsc latem na plaze, zeby sprawdzic ten szokujacy fakt.

 • sensacja

  Oceniono 8 razy 6

  Nicki Nolte? Od widoku gołych cycków Rosati wielki redaktor Saw dostał pomroczności jasnej i stworzył nowego aktora. Możemy być z niego dumni, nawet poprawnie przepisać z afisza nie potrafi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX