18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Nowe polskie piękne ciało. Zobacz sesję w PLAYBOYU!

Nagie zdjęcia.
Nowe polskie ciało w "Playboyu" Na okładce marcowego magazynu "Playboy" możemy podziwiać Monikę Partykę Monika Partyka pochodzi z Tarnowa. Karierę rozpoczęła w agencji modelek w Krakowie. Ostatnio pozowała dla portalu Vogue.it. Teraz nadszedł czas na "Playboya". Na okładce marcowego wydania magazynu "Playboy" możemy podziwiać Monikę Partykę. Kim jest piękna modelka? Pochodzi z Tarnowa. Studiowała w Krakowie, gdzie znajomy zaprowadził ją do agencji modelek. I tak właśnie zaczęła się jej kariera. Było to 2,5 roku temu. Ostatnio miała sesję dla prestiżowego portalu Vogue.it. Teraz nadszedł czas na polskiego "Playboya". Czy jest skrępowana pozując nago? - Pokazywanie nagości rzeczywiście jest w pewien sposób częścią tego zawodu, w końcu pracujemy ciałem, ale to nie znaczy, że modelki, które rozbierają się do zdjęć, są pozbawione zahamowań i skrępowania. Przynajmniej ja nie jestem. (...) Kiedy przestałam się wstydzić? A kto powiedział, że przestałam? - powiedziała w wywiadzie dla "Playboya". Jednak na zdjęciach zupełnie tego nie widać.

Na okładce marcowego wydania magazynu "Playboy" możemy podziwiać Monikę Partykę. Kim jest piękna modelka? Pochodzi z Tarnowa. Studiowała w Krakowie, gdzie znajomy zaprowadził ją do agencji modelek. I tak właśnie zaczęła się jej kariera. Było to 2,5 roku temu. Ostatnio miała sesję dla prestiżowego portalu Vogue.it. Teraz nadszedł czas na polskiego "Playboya".

Monika Partyka, Playboy

Czy jest skrępowana pozując nago?

Pokazywanie nagości rzeczywiście jest w pewien sposób częścią tego zawodu, w końcu pracujemy ciałem, ale to nie znaczy, że modelki, które rozbierają się do zdjęć, są pozbawione zahamowań i skrępowania. Przynajmniej ja nie jestem. (...) Kiedy przestałam się wstydzić? A kto powiedział, że przestałam? - powiedziała w wywiadzie dla Playboya.

Na tych zdjęciach zupełnie tego nie widać :)

Monika Partyka, Playboy

Jak Wam się podoba Monika?

Ena

Zobacz także:

Polski Playboy ma 20 lat. Najważniejsze sesje w historii

Seksowna siatkarka rozbiera się w Playboyu

Dziewczyny Playboya testują stadion Euro 2012