18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

LASKI Z IMPORTU: Brytyjska gwiazda oper mydlanych WSTYDZI się swoich PIERSI

Czy te piersi naprawdę są za duże?
Helen Flanagan wstydzi się swoich piersi Brytyjska gwiazda oper mydlanych wprawiła swoich fanów w zakłopotanie Helen Flanagan, brytyjska gwiazda oper mydlanych, zaskoczyła swoich fanów wpisem na Twitterze, w którym wyjawiła, że jej piersi wprawiają ją w zakłopotanie. Helen Flanagan porównywana jest do naszej hojnie obdarzonej przez naturę modelki Igi Wyrwał. Brytyjskim widzom znana jest jako Rosie Webster z telenoweli "Coronation Street" i jako posiadaczka obfitego biustu, który chętnie wystawia na światło dzienne. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów wpisem na Twitterze, w którym wyjawiła, że jej piersi wprawiają ją w zakłopotanie. - Nie mogę kłamać. Jestem naprawdę zawstydzona swoimi balonami - wyznała. Do notki dorzuciła zdjęcie, na którym pokazuje swoje piersi ubrane w skąpą sukienkę na ramiączkach. Nie obyło się bez dzióbka. Wygląda na to, że niezła z niej kokietka. Nie wydaje wam się, że odrobinę przesadza? Porównanie z Igą wydaje się być lekko nietrafne. Dla porównania, Iga nosi rozmiar biustonosza 75 E, Helen tylko 80 C.

Helen Flanagan porównywana jest do naszej hojnie obdarzonej przez naturę modelki Igi Wyrwał. Brytyjskim widzom znana jest jako Rosie Webster z telenoweli "Coronation Street" i jako posiadaczka obfitego biustu, który chętnie wystawia na światło dzienne.

 

Ostatnio zaskoczyła swoich fanów wpisem na Twitterze, w którym wyjawia,że jej piersi wprawiają ją w zakłopotanie.

Nie mogę kłamać. Jestem naprawdę zawstydzona swoimi balonami.

helen flanagan

helen flanagan

Do notki dorzuciła zdjęcie, na którym pokazuje swoje piersi ubrane w skąpą sukienkę na ramiączkach. Nie obyło się bez dzióbka. Wygląda na to, że niezła z niej kokietka.

helen flanagan

Nie wydaje wam się, że odrobinę przesadza? Porównanie z Igą wydaje się być lekko nietrafne. Dla porównania: Iga nosi rozmiar biustonosza 75 E, Helen tylko 80 C.

pipsi

Zobacz także:

Sztuczna pierś uratowała jej życie

Keshy wypadła pierś

Kto ma TAKIE piersi?