18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Złodziej nagich zdjęć Johansson ZŁAPANY

Grozi mu więzienie.
Więzienie za zdjęcia Złodziej nagich zdjęć Johansson złapany. Grozi mu więzienie. Kilka tygodni temu nagie zdjęcia aktorki Scarlett Johansson wyciekły do internetu. Służby odnalazły złodzieja. Jest nim 35-letni Christopher Chaney z Florydy. Kilka tygodni temu nagie zdjęcia aktorki Scarlett Johansson wyciekły do internetu. Zostały zrobione przez samą gwiazdę telefonem komórkowym i umieszczone na prywatnej skrzynce pocztowej. Sprawa jest poważna, bo fotki szybko obiegły świat i użytkownicy internetu mogli podziwiać jej nagi biust czy pupę. Scarlett nie jest pierwsza gwiazdą w takich tarapatach, ale jedyną, która zawiadomiła FBI. Służby szybko się tym zajęły i odnalazły złodzieja. Okazał się nim być 35-letni mieszkaniec Florydy Christopher Chaney. Ponadto podejrzewany jest o kradzież prywatnych zdjęć innych gwiazd: Christiny Aguilery, Miley Cyrus, czy Jessicy Alby. Ponieważ postawiono mu 26 zarzutów, a wyroki w stanach się sumuje, mężczyźnie z Florydy grozi aż... 121 lat więzienia! Zasłużył sobie na tak surowy wyrok?

Kilka tygodni temu nagie zdjęcia aktorki Scarlett Johansson wyciekły do internetu. Zostały zrobione przez samą gwiazdę telefonem komórkowym i umieszczone na prywatnej skrzynce pocztowej. Sprawa jest poważna, bo fotki szybko obiegły świat i użytkownicy internetu mogli podziwiać jej nagi biust czy pupę. Scarlett nie jest pierwsza gwiazdą w takich tarapatach, ale jedyną, która zawiadomiła FBI.

Służby szybko się tym zajęły i odnalazły złodzieja. Okazał się nim być 35-letni mieszkaniec Florydy, Christopher Chaney. Ponadto podejrzewany jest o kradzież prywatnych zdjęć innych gwiazd: Christiny Aguilery, Miley Cyrus, czy Jessicy Alby.

Ponieważ postawiono mu 26 zarzutów, a wyroki w stanach się sumuje, mężczyźnie z Florydy grozi aż... 121 lat więzienia! Zasłużył sobie na tak surowy wyrok?

Scarlett Johansson,gwiazdy nago, Scarlett Johansson nago

 

Christina Aguilera,gwiazdy nago

Mrock

Zobacz także:

Robią NAGIE fotki jak Scarlett Johansson

Wypłynęły NAGIE zdjęcia Scarlett Johansson

Seksowna Scarlett dla D&G