Szok! Tyszkiewicz WYLECIAŁA z "Tańca z gwiazdami"

Programy telewizyjne.
"Taniec z gwiazdami" bez Tyszkiewicz Programy telewizyjne TVN poinformował, że Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Zastąpi ją nowa jurorka, ale stacja nie chce jeszcze zdradzić jej nazwiska. Zmiany, zmiany, zmiany. Można już oficjalnie powiedzieć, że zakończyła się pewna era "Tańca z gwiazdami". Jesienią zacznie się nowa, ale to już nie będzie to samo... Codziennie docierają do nas nowe informacje na temat zmian w składzie "Tańca z gwiazdami". TVN dawkuje nam "przyjemność", ale za każdym razem coraz bardziej szokuje. Tym razem sprawa dotyczy Beaty Tyszkiewicz. TVN poinformował, że Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Zastąpi ją nowa jurorka, ale stacja nie chce jeszcze zdradzić jej nazwiska. To już pogrom "starej" ekipy 'Tańca z gwiazdami". Najpierw TVN zwolnił ciężarną Katarzynę Skrzynecką, później wyleciał (lub sam odszedł) Zbigniew Wodecki, a teraz przyszedł czas na Tyszkiewicz. Myślicie, że Gąsowskiemu, Pavlović i Galińskiemu uda się zachować pracę?

Zmiany, zmiany, zmiany. Można już oficjalnie powiedzieć, że zakończyła się pewna era "Tańca z gwiazdami". Jesienią zacznie się nowa, ale to już nie będzie to samo...

Codziennie docierają do nas nowe informacje na temat zmian w składzie "Tańca z gwiazdami". TVN dawkuje nam "przyjemność", ale za każdym razem coraz bardziej szokuje. Tym razem sprawa dotyczy Beaty Tyszkiewicz. TVN poinformował, że Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Zastąpi ją nowa jurorka, ale stacja nie chce jeszcze zdradzić jej nazwiska.

To już pogrom "starej" ekipy 'Tańca z gwiazdami". Najpierw TVN zwolnił ciężarną Katarzynę Skrzynecką, później wyleciał (lub sam odszedł) Zbigniew Wodecki, a teraz przyszedł czas na Tyszkiewicz. Myślicie, że Gąsowskiemu, Pavlović i Galińskiemu uda się zachować pracę?

Beata Tyszkiewicz

Ally

Zobacz także:

Sekrety gwiazd: nieznany romans Tyszkiewicz

Wszystkie ściemy TVN. Jak nas wkręcali?

Wodecki ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami"

Więcej o: