Top Model bez Mielcarz. Kto ją zastąpi?

Programy telewizyjne.
"Top Model" bez Mielcarz. Kto za nią? Magdę zastąpi uczestniczka pierwszej edycji "Top Model" Weronika Lewicka Ruszają castingi do drugiej edycji programu "Top model". Nie weźmie w niej udziału Magda Mielcarz. Opiekunkę modelek zastąpi w tej roli Weronika Lewicka. Ruszają castingi do drugiej edycji programu "Top model". Jeszcze w czerwcu do Polski przyleci prowadząca i jurorka show, Joanna Krupa. Jury zostanie to same, natomiast zmiany nastąpią w składzie prowadzących. Od pewnego czasu było wiadomo, że Magda Mielcarz nie weźmie udziału w drugiej odsłonie "Top Model". W pierwszej edycji Magda - razem z Michałem Pirógiem - pełniła rolę opiekunki modelek. Wspierała je i motywowała do pracy. Początkowo mówiło się, że jej miejsce zajmie siostra Joanny Krupy, Marta. Jednak z dzisiejszego DDTVN dowiedzieliśmy się, że Magdę zastąpi uczestniczka pierwszej edycji Weronika "Jesteśmy w Mediolanie" Lewicka. Dobry pomysł?

Ruszają castingi do drugiej edycji programu "Top model". Jeszcze w czerwcu do Polski przyleci prowadząca i jurorka show, Joanna Krupa. Jury zostanie to same, natomiast zmiany nastąpią w składzie prowadzących.

Od pewnego czasu było wiadomo, że Magda Mielcarz nie weźmie udziału w drugiej odsłonie Top Model. W pierwszej edycji Magda wraz z Michałem Pirógiem pełniła rolę opiekuna modelek. Wspierała je i motywowała do pracy.

Początkowo mówiło się, że jej miejsce zajmie siostra Joanny Krupy, Marta. Jednak z dzisiejszego DDTVN dowiedzieliśmy się, że Magdę zastąpi uczestniczka pierwszej edycji Weronika "Jesteśmy w Mediolanie" Lewicka. Dobry pomysł?

Ally

Zobacz także:

Szczupła Sonia, seksowna Mielcarz, śliczna Herbuś

Rok 2007: Woliński był z Mielcarz?

Stylizacje Krupy do 2. edycji "Top model"!