Top Model bez Mielcarz. Kto ją zastąpi?

Programy telewizyjne.
"Top Model" bez Mielcarz. Kto za nią? Magdę zastąpi uczestniczka pierwszej edycji "Top Model" Weronika Lewicka Ruszają castingi do drugiej edycji programu "Top model". Nie weźmie w niej udziału Magda Mielcarz. Opiekunkę modelek zastąpi w tej roli Weronika Lewicka. Ruszają castingi do drugiej edycji programu "Top model". Jeszcze w czerwcu do Polski przyleci prowadząca i jurorka show, Joanna Krupa. Jury zostanie to same, natomiast zmiany nastąpią w składzie prowadzących. Od pewnego czasu było wiadomo, że Magda Mielcarz nie weźmie udziału w drugiej odsłonie "Top Model". W pierwszej edycji Magda - razem z Michałem Pirógiem - pełniła rolę opiekunki modelek. Wspierała je i motywowała do pracy. Początkowo mówiło się, że jej miejsce zajmie siostra Joanny Krupy, Marta. Jednak z dzisiejszego DDTVN dowiedzieliśmy się, że Magdę zastąpi uczestniczka pierwszej edycji Weronika "Jesteśmy w Mediolanie" Lewicka. Dobry pomysł?

Ruszają castingi do drugiej edycji programu "Top model". Jeszcze w czerwcu do Polski przyleci prowadząca i jurorka show, Joanna Krupa. Jury zostanie to same, natomiast zmiany nastąpią w składzie prowadzących.

Od pewnego czasu było wiadomo, że Magda Mielcarz nie weźmie udziału w drugiej odsłonie Top Model. W pierwszej edycji Magda wraz z Michałem Pirógiem pełniła rolę opiekuna modelek. Wspierała je i motywowała do pracy.

Początkowo mówiło się, że jej miejsce zajmie siostra Joanny Krupy, Marta. Jednak z dzisiejszego DDTVN dowiedzieliśmy się, że Magdę zastąpi uczestniczka pierwszej edycji Weronika "Jesteśmy w Mediolanie" Lewicka. Dobry pomysł?

Ally

Zobacz także:

Szczupła Sonia, seksowna Mielcarz, śliczna Herbuś

Rok 2007: Woliński był z Mielcarz?

Stylizacje Krupy do 2. edycji "Top model"!

Więcej o:
Komentarze (20)
Top Model bez Mielcarz. Kto ją zastąpi?
Zaloguj się
 • marrty

  Oceniono 2 razy 2

  Może i dobry pomysł. Sama przeszła to co jeszcze przed dziewczynami z 2edycji więc będzie dobrze wiedziała jak je wspierać:)

 • vendea

  Oceniono 4 razy 2

  Mielcarz była fajna ..ale ludzie dajcie się dziewczynie rozwijać ..jak nie tap madl to może prezenterka .

 • stockgirl

  Oceniono 1 raz 1

  Ja myślę ,że to jest dobry pomysł ,ponieważ z tego co znam ją z Top Model to jest bardzo miła dziewczyna i na dodatek w jednym odcinku Karolina Korwin-Piotrowska pochwaliła ją za zadanie w którym dziewczyny miały właśnie zabawić się w reporterkę/dziennikarkę......
  Dlatego jeżeli ona zastąpi Magdę Mielcarz na pewno nie przestanę oglądać Top Model ;)

 • gagula

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo dobry pomysł, choć wolałabym żeby zastępowali Krupę a nie Magdę !

 • maggieem

  Oceniono 5 razy 1

  Fajnie:) Nowa twarz przynajmniej a nie non stop te same gęby się przewijają.

 • gelfix

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo dobry !! ;-) Strasznie się cieszę!! Chociaż mogłaby być też Kasia :)

 • baba_jaga

  Oceniono 3 razy 1

  straszne

 • agnes898

  Oceniono 3 razy 1

  Wolałabym Kasię...

 • lustro7

  0

  Madzia proszę wyjdź za mnie :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX