Gienek Loska - córeczka przepowiedziała mu wygraną

Alesia jest bardzo wpatrzona w tatusia.
Córeczka przepowiedziała mu wygraną Alesia, córka Gienka Loski jest bardzo wpatrzona w tatusia Gienek Loska nie był pewien wygranej. Jak się okazuje, jego 4-letnia córeczka Alesia nie miała wątpliwości... Od samego początku wiedziała, że zwycięży jej tata Gienek Loska nie był pewien wygranej. Jak się okazuje, jego 4-letnia córeczka Alesia nie miała żadnych wątpliwości, że tatuś zwycięży. Od czasu udziału Gienka w programie ''X Factor'' mała Alesia w przedszkolu z przekonaniem mówiła, że wygra jej tata. W ''Dzień Dobry TVN'' Gienek opowiedział o wieczorze przed finałem: "Wczoraj za pięć ósma córka powiedziała dziadkom: dobranoc, tato wygra i poszła spać." Po ogłoszeniu wyników żona Gienka powiedziała: "Jestem bardzo dumna z męża!" Agnieszka Loska poznała Gienka na jednym z koncertów. To dla niej i malutkiej córeczki Loska porzucił alkohol. Agnieszka przyznaje, że jej mąż pomaga w domu, a najlepszy jest w gotowaniu.

Gienek Loska nie był pewien wygranej. Jak się okazuje, jego 4-letnia córeczka Alesia nie miała żadnych wątpliwości, że tatuś zwycięży. Od czasu udziału Gienka w programie ''X Factor'' mała Alesia w przedszkolu z przekonaniem mówiła, że wygra jej tata. W ''Dzień Dobry TVN'' Gienek opowiedział o wieczorze przed finałem:

Wczoraj za pięć ósma córka powiedziała dziadkom: dobranoc, tato wygra i poszła spać.

Po ogłoszeniu wyników żona Gienka powiedziała:

Jestem bardzo dumna z męża!

Agnieszka Loska poznała Gienka na jednym z koncertów. To dla niej i malutkiej córeczki Loska porzucił alkohol. Agnieszka przyznaje, że jej mąż pomaga w domu i najlepszy jest w gotowaniu.

 


Rudy

 

Zobacz także:

Skąd pochodzą polskie gwiazdy? cz. 2

Najbogatsze księżniczki wybiegów

Oni mają gdzieś modę

Więcej o: